Обновено
Cabilock Коктел-Чаши Креативни Стаклена Чаша Вино Очила Пијалаци за Пиење Чаши Круг Топката Мартини Очила за Вечера Партии Барови и Ресторани

Cabilock Коктел-Чаши Креативни Стаклена Чаша Вино Очила Пијалаци за Пиење Чаши Круг Топката Мартини Очила за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 462.72

Ова стакло првенство има мазна површина.Соодветна големина, лесно да се одржи.Овој коктел чаша креативни облик дизајн, да се осигура нејзината популарност и practicability.Ова мартини чаша е погодна за домашни, ресторан, хотел и десерт продавница, итн.Оваа пиење чаша е направен од премиум стакло материјал, трајни производи за употреба.Можете да ја користите оваа чаша за чување коктел, сок, десерт, и многу повеќе.Опис Дали сте во потрага за практичен и уникатни чаша за ракија?Тука, нашиот чаша со вино е произведен со високо - квалитетни материјали, издржливи и безбедни.Мазна површина и одлична текстура ќе направи да се чувствувате удобно користење.Ова е вашиот најдобар избор.Карактеристики - Боја : Бела.- Големина : 12 X9. 5 X9. 5 CM.- Материјал : Стакло.Пакет Вклучувајќи 1 x Првенство.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјал : Leadfree кристално чисто стакло Квалитет : Висококвалитетни и издржливи стилски текстура дизај�

18g Рамки Поставите Jeweled НОСОТ КОСКА Накит Мартини Чаша Стил Рамки Сет : 1.3 mm, дијамант поставена во 2mm круг

Овој сет содржи : четири Полноќ црна 7 мл мартини очила.Овие Artland Полноќ Црна 7 Унца Мартини очила се исклу

Колку што љубовта е голема Мартини?На мартини е коктел направен со џин и vermouth, и гарниран со маслиново ил

2 Круг Рубин сет користење Prong Поставување со Завртки Назад Наоѓање.Секој Камен тежи околу 0.95 карат за вк

☆ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПРИРОДЕН КИЛИБАР И ИЗРАБОТКА ☆УБАВА И ФУНКЦИОНАЛНА ПОДАРОК за човекот или жената н

Обликот на добри работи доаѓаат.Скрши ги извади кога ќе се слави и тост за содржината на срцето — не чип�

Тридимензионална форма со текстура, задебелена дното, стабилна и цврста.Направен од стакло материјал, б

СОВРШЕН ДЕСЕРТ САД : Ова мартини чаша така можете да двоен како десерт сад.Присутни и на резолуцијата ве�

Оваа чаша е идеално решение за домот, сепак, погодно за јадење во кое било место 100% сосема нов и висок ква

Оваа чаша е идеално решение за домот, сепак, погодно за јадење во кое било место.Апликација за бар, пијал�

Оваа дното е стабилна, не се лизга, навистина практични и декоративни.Елегантен стил, убава стои првенст

Добар подарок за бар партија, пријатели собирање, Денот на Вљубените, свеќи вечера, ергенска забава, итн.

Scroll