Обновено
Sunza Прилагодливи Гира Поставите 44 КГ Barbell Тежина Сет за Дома Салата, 2 во 1 Dumbellsweights Сет за Мажи и Жени

Sunza Прилагодливи Гира Поставите 44 КГ Barbell Тежина Сет за Дома Салата, 2 во 1 Dumbellsweights Сет за Мажи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 309.60

2 во 1 Мултифункционален Гира Сет : На гира во собата може да се прилагоди во barbell поставите лесно со централната конектор.Слободен комбинација е поудобно : тежината може слободно да се прилагоди за да одговара на употреба на различни сили.Нов еколошки ПВЦ материјал : носат-отпорни, и не се лизга, подобра заштита на подот, 40cm густа пена конектор, безбедно декомпресија плус не се лизга, пот-доказ и удобна рачка, за пријатна вежба во секое време, насекаде.За Спортски Љубители : На barbell тежина сет е идеален фитнес опрема за секој кој сака спортот.Тоа им помага да се обучуваат вашиот мускулите, квадрицепси, glutes, abs, biceps.Едноставно се соберат, мала големина, најдобар избор за насловна фитнес.Пакетот Вклучува : 1 x 40cm конектор、2 x 40cm гира бар、4x ореви、1.25 KG x 4 + 1.5 KG x 4 + 2 KG x 4 плочи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сет од 2 тегови, 5 фунти секоја.Челик гира со шарени винил надворешен слој за силна, не се лизга зафат.Одли

Прирачник за мерење, производ големина може да има грешка на 12mm.Простор за заштеда на решение за ефектив

Can Do винил обложени тегови се направени од леано железо и се погодно колоркодирани според тоа колку тие �

▶ 2во1 гира и barbell собата е компактен и прилагодлив.Тоа е идеален избор за брз фитнес и кревање дома за це�

■За попродажбата на : ве Молиме проверете на стоки по потпишувањето, ако најдете на квалитетот на произ�

➤ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ Максимална Тежина капацитет : 30 килограми; Димензии : 12 x 11 x 3.Спецификации : Препорача�

[Висококвалитетни материјали] : избраниот висококвалитетни TPR + PP + челик блок материјали, што може да се �

ПОЛНО ТЕЛО, ВЕЖБИ : Работа на вашите мускули со оваа гума гира сет.Користете го овој сет за избор на горни

[10 KG ЗА ПОЧЕТНИЦИ] 10 KG почетник дизајн, составен од 4x1.25 KG, 4x1 KG barbell парчиња, масажа конектор со масажа функ�

[Погоден за семејството употреба] На противтежа е покриен со гума за да се избегне оштетување на подот, п

Брза Испорака : Бродови од U S склад во рок од 2 дена.(Забелешка : кутија е подарок.).Фитнес опрема комбо : па�

Нови ПВЦ материјал : носатотпорни, и не се лизга, подобра заштита на подот.Слободен комбинација е поудоб�

【ПРИЛАГОДЛИВИ ГИРА ПОСТАВИТЕ】Секој сет тегови, може да се прилагоди во склопот од 10 до 90 кг,и овој сет и

Солидна гира бар : Седумслој electroplated солидна гира бар, исклучителна појава, прекрасен изглед, безбедно л�

Гума обложени леано железо гира сет со рек : 550 lbs + багажник.Челик се справува со ергономски зафат.Голем з

ТренерLed Сила Вежбање : Даунлоадирајте на i Fit стан за да ја стартувате вашиот бесплатен пробен период; От

СОВРШЕН рака тежина, зглоб на тежини, и покрај тежина сет за домашна теретана да се користи сам или со па�

Тегови се неразделен дел од опремата за фитнес луѓе.Тоа им помага да се обучуваат и да се зајакне вашиот

72 Инчен / 208x30x12.Ако постои било каков проблем во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слобод�

Scroll