Обновено
Сок Сос Брод 400/ML Нерѓосувачки Челик Прирачник Млеко Frother Млеко Пена Frothing Кафе Стомна Мрежа Кафе Foamer Creamer Сок Чамци

Сок Сос Брод 400/ML Нерѓосувачки Челик Прирачник Млеко Frother Млеко Пена Frothing Кафе Стомна Мрежа Кафе Foamer

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1722.00

сок брод cam завршувањето на вашиот оброк аранжман искуства и дефинитивно ќе одговара со било кујната или се вклопуваат во вашиот dinnerware. 400ml : 9*18cm/3.54*7.08".Изработени од нерѓосувачки челик, тоа е лесно да се чисти, издржливи, и може да се користи во dishwashers.На двоен слој пена екран дизајн ви овозможува лесно да креирате подебели и неспокојот пена.Лесен за употреба.Само додадете ладно млеко или топло млеко, се повлече нагоре knob да се излее.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Изработени од нерѓосувачки челик, тоа е издржлив и спроведува топлина брзо.Орел во облик на beaker дизајн, 1

РАЗНОВРСНА : со својот широк справи и spout, тоа е идеален за доделување млеко со кафе или житарици, или как�

Рачно изработени во Полска.Безбедно да се користи во микробранова, машина за миење садови, ладилник, рер

Сок Сос Брод Леќата не ' Рѓосувачки Челик Saucier Сок Сад со Рачка.Млеко Сок Брод Салата Служат Pourer Нерѓосув�

Широк устата на купот го прави полесно за вас да се прелива сок, не е лесно да излегуваат во јавноста.На ч

Добро за било кој тип на топол сок, салата, супа, сос, јавор сируп или разладени предмети.Одлично за секој

сок брод cam завршувањето на вашиот оброк аранжман искуства и дефинитивно ќе одговара со било кујната ил�

100% задоволство : Ако имате било какви прашања пред или по продажба, ве молиме слободно контактирајте со �

сок брод cam завршувањето на вашиот оброк аранжман искуства и дефинитивно ќе одговара со било кујната ил�

Совршено избалансиран за лесно служат; удобен прелива spout и лесензафат рачка за удобно користење; појав�

Scroll