Обновено
FGHHT Креативни Обоени Headwear Жените Боја на Косата Тебе Плетенка конска опашка Перика Продолжување на Коса и Накит Додатоци Валкани Перика(49)

FGHHT Креативни Обоени Headwear Жените Боја на Косата Тебе Плетенка конска опашка Перика Продолжување на Коса

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1608.00

Тип : Валкани Перика.Материјал : Висока Температура Жица.Боја : 24 бои да се избере.Должина : 60cm / 23.62 во.Пакет Се Вклучени : 1 * Перика Конска Опашка.Должина : 60cm / 23.62 in Type : Валкани Wig Color : 24 бои за да choose Material : Висока Температура Wire Package се Вклучени : 1 * Перика Ponytail Feature : 1. Тоа се прави на superfine влакна и високи-температура silks, лесно да се стави на и полетување, нема да ја оштетат косата, и има добра еластичност, која може цврсто да се поправи на конска опашка без да носи тесни чувство.2. Нашиот исклучителен коса екстензија додатоци може да помогне да се создаде различни фризури во неколку секунди, што е многу погодна за жени од сите бои косата и сите возрасти.Тоа е голем дар за мајки, ќерки, сопруги, сестри.3.Разни шарени плетенка перики се во прилог на headband, кој изгледа шармантно.Секоја боја може да одговараат на вашите алишта.Можете да го користите за да ја направите вашата фризура и направи повеќе привлечна и Око-фаќање.4. Овие таписерии перика конска опашка се погодни за правење елегантен цвет девојка фризури за време на свадби и ангажмани.Тие, исто така може да се користи за чај забави, родендени, фотографија, носии, итн.Тие ќе направат да се издвоите од толпата.5. Децата ќе сакаат да ги користат овие ponytails за екстра осветленост; Овие ponytails може да се користи за родендени, забави, revels, забавен паркови, Mardi Gras, или фестивали.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

РЕАЛНИ и ПРИРОДНИ : Направен од 100% висок квалитет на синтетички влакна, Може да ви даваат природен изгле�

РЕАЛНИ и ПРИРОДНИ : Направен од 100% висок квалитет на синтетички влакна, Може да ви даваат природен изгле�

Мека и Невидливи клипови : Breatheble нето и да се шие со рака процес, клипови е невидлив и меко чувство, изгле�

Luwigs е сигурен бренд за висок квалитет на коса производи.Материјал : Магијата тока чипка база за конска о�

Пакет : перики доаѓа со мешана боја.Секој hairpiece има индивидуални пакет, кој ги избегнува плоскости заедн�

Материјал : Направен со Премиум Синтетички Влакна, кои имаат доволно коса и меки.Љубезно ве Потсети ве М�

На hairpiece користете 100% медиумсветло густина, со користење real humen коса.Косата густина природно варира во з�

1.20% Европскиот човечка коса мешани 80% сива боја со висок квалитет синтетички влакна,мека коса немаат мет

Должина : 21 Инчи.Боја : Жолта.Свиленкаста и Мека, Многу Светлина, Без Tangles и Без Пролевање.●Отстранете ја �

Синтетички топлинаотпор (120°C)влакна, кои изгледа како вистинска човечка коса.должина во прав состојба :

100% Индискиот remy богородица човечка коса toupee за мажите, мека доволно, мало бран, природен изглед, лесно да

Дијаметар : за 4 инчен (може да се прилагоди од страна на drawstring).Тежина : околу 25g.Косата остатоци лесно мож

Многу стилски, природна и убава, мека на допир.Со цел да се направи на сите вашата коса стил идеи доаѓаат

Ве молиме да го намали вишокот на база материјал пред да се закачите на косата систем.ние ќе разговара с�

Боја : 1 B#; Име на Производ : Chignon Wig.Net Тежина : 4769g.Материјал : Синтетички Влакна.Пакет Содржина : 1 x Chignon Пери

ДИШЕ ЧИПКА ЦЕНТАР,СТП ИНЈЕКЦИЈА СО ДИШЕ ДУПКИ БОЈА на КОСА : 20#+7# КАКО СЛИКА ПОКАЖУВА КОСА ТИП / МАТЕРИЈАЛ

Туристи Кои Бараат Луксуз Чипка Фронт.Monofilament Врвот 100% РакаЗаврзана База.Tru2 Life Топлина Styleable Синтетички �

Лесен ЗА КОРИСТЕЊЕ : Неуредна пунџа scrunchies синтетички влакна,Совршен за додавање на волумен и полнотата �

Мека и дише француска чипка со stitchings.База size 8" x 10" ,Може да се намали за да се сместат на која било големин

Карактеристики На Производот : Парична Казна Моно База,Природни Косата 40% 1 B богородица човечка коса и 60%

Висок квалитет на синтетички влакна влакна за да се обезбеди природност, сјај, мекост и удобност кои се �

Ако имате било какви проблеми со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се оби

Дали сакате да се прилагодат или да даде пријател единствена перика, тогаш ви треба овој производ.Оваа К

Трајни изградба : ова коса екстензија јамка игла се состои од пластична рачка и метални игли; дршката ус�

Синтетички топлинаотпор (120°C)влакна, кои изгледа како вистинска човечка коса.Должина : 60cm(24"); Тежина : 100g;

МАТЕРИЈАЛ : 100% Висок Квалитет на Синтетички Влакна(не човечка коса),многу подебели од другите,поблиску д

Сите синтетички влакна перики се случи да минимум пролевање и заплитане што е нормална...

Scroll