Обновено
TanMay Виножито AirPods Про Случај Покрие Мода Стилски Заштитна Силиконска Кожа Покрие со Keychain за Девојки Тинејџерите Деца Жените Компатибилен AirPods Про(2019) - Виножито-Б(Пр

TanMay Виножито AirPods Про Случај Покрие Мода Стилски Заштитна Силиконска Кожа Покрие со Keychain за Девојки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 157.92

Спречување на удари,отпечаток, гребнатини,анти-шок и против пролизгување. 5, Патување и Отворено Метал keychain - преносни и не е лесно да се изгуби,носејќи вашиот Airpods про со случајот насекаде, совршен за патување и активности на отворено како кампување, пешачење, планинарење, велосипедизам и др.Лесен за контрола и лесно да се инсталира и да ги отстраните.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 x случај за airpods (Air Pods про и Air Pods про Полнење Случај,Полнење кабел не се вклучени.На Air Pods про покрие компатибилен со Apple Air Pods про безжично полнење. 【Гаранција】 : ако имате било каков проблем или не се задоволни со стоката во рок од една година, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа. 4, Поддржува и Безжично Полнење Лесно да ја полните вашата Air Pods про, во случај да не се меша со полнење способности. 【Материјал】 : Изработени од мек, трајни еластична силиконски материјал, мазна,мека и мала тежина. 2, Погоден за Apple Air Pods pro/Air Pods 3 Полнење Случај Оваа надградба Air Pod случај поклопецот е специјално дизајниран за Apple Air Pods pro/Air Pods 3 полнење случај.ФУНКЦИЈА : 1, Полн Заштитна Shockproof Капка Доказ All-inclusive дизајн, го заштитува вашиот Air Pod про полнење случајот против испакнатини, паѓање и гребење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Овој мултифункционален премиум кутија е дизајниран за совршено да се вклопи 400+ двојноракави, или 540 игр�

*Карактеристики нерѓосувачки челик ДЗаклучување механизам (Рамо, Рака не е вклучен).Вклучува 3инчен врт�

ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН.Таблета рака случај се направени од издржлив материјал кој ќе го заштити вашиот уред и �

Специјално дизајниран за Huawei Media Pad М3 Лајт 10 wpd01k Случај Таблета.Тоа нема да биде компатибилен со другите

Еколошки силикони.Compatiable со Garmin Edge 510 Спречете го вашиот Garmin од нечистотија и кал.Боја : Жолта.Еколошки си

Мали тело и тоа е лесно да се носат.Направени од високо квалитетни пластични материјал, издржлив да ја к�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

НЕ се компатибилни со другите модели! Ве молиме да го потврдите модел пред да го купите.Модел Одговара�

Го заштитува вашиот Одбор од шок и гребнатини.Дополнителни монтажни врвка за околу рака за олеснување н

Материјал : ПП + TPE.Дијаметар : 4cm / 1.57", Дебелина : 2cm / 0.79" (Прибл.).Боја : 6 Различни Бои, По Случаен Избор.Macaroon �

★Пакет се Вклучени : 1 x Симпатична Airpods Случај (Air Pods Earbuds и Air Pods Полнење Случај НЕ се вклучени)1 x Кул Ceychain1

Исклучиво Наменети : Microsoft Surface Pro 7 (2019 Новата верзија) / Површина Про 6 2018 / Површина Про 5 2017 / Површина П

Направени со СТП Кожа,Четири агол заштита од мека TPU внатрешниот кожата школка, исто така, е во шок абсор�

【Одговара Модели】Специјално дизајнирани за Google Пиксели Пупки 2 【Совршен Дизајн】Прецизни исечок овоз

Generice производи.Се користи За антилизга tpu Мајка компатибилен за 8inch Компјутер Табела Торба случај капак.

Skinit е лидер во оваа индустрија во потрошувачки персонализација на електронски уреди.Skinit има стотици ви�

Солиден трајни стојат shockproof заштитна маска Погоден за Samsung Galaxy Tab 8.0 Инчен 2019 СМT295 / T290 Вграденво мирување

Scroll