Обновено
Туш Назад Scrubber Exfoliating Сунѓерот: 2 парчиња Долги Ленти Тело Четка за Тело Scrubber Бања Пешкир за Мажи Жени

Туш Назад Scrubber Exfoliating Сунѓерот: 2 парчиња Долги Ленти Тело Четка за Тело Scrubber Бања Пешкир за Мажи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 328.56

Направени од премиум ЈП материјал, кожа - friendly и безбедно, која може да се користи за долго време.Капење масажа ефикасно ги отстранува нечистотија на површината на кожата, ја промовира циркулацијата на крвта, го забрзува метаболизмот.Ви овозможува да длабоко чистење на вашата назад и другите делови на телото со леснотија, и направи да има удобен за капење.Богата пенење, и вие само треба да се стави на туш крем на крпа и се фаќа за тоа, и оваа крпа се пенење брзо.Донесување на долги ленти и lanyard дизајн, кој е погоден за вас да чистење назад.Опис Се чувствувате незгодно и одземаат многу време да се тушираат без алатки?Тогаш можете да ја изберете оваа долга лента бања чистење со крпа.Можете да ги користите со тело измијте се, полесно е да се направи изобилство меур.И тоа ви нуди удобно искуство.Карактеристики - Материјал : ЈП.- Size : Околу 44. 00 X6. 50 X6. 50cm/ 17. 29 X2. 55 X2. 55inch.- Направени од премиум ЈП материјал, кожа - friendly и безбедно, која може да се користи за долго време.- Донесување на долги ленти и lanyard дизајн, кој е погоден за вас да чистење врати.- Богата пенење, и вие само треба да се стави на туш крем на крпа и се фаќа за тоа, и оваа крпа се пенење брзо.- Капење масажа ефикасно ги отстранува нечистотија на површината на кожата, ја промовира циркулацијата на крвта, го забрзува метаболизмот.- Ви овозможува да длабоко чистење на вашата назад и другите делови на телото со леснотија, и направи да има удобен за капење.Пакет Вклучувајќи 2 x крпи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Супериорен Квалитет и Услуга】 Ова тело назад scrubber крпа е еднократно и издржливи 【2 Бои】 Ќе може да из�

Туш Када Сунѓерот : Овие loofah сунѓери донесе нова техника на knotting, со што секој бања сунѓерот core исклучите

⭐ Направи exfoliating СПА дома Како што сите знаеме, ние треба да разлиствам редовно да се ослободите од мртв

Тоа ќе се врати природниот сјај На кожата е мека кога се користи секојдневно Помага да се подобри циркул

3 Природни Lofa сунѓери + 2 Exfoliating Лицето Loofah влошки ( една страна Loofah друга страна страна тери крпа ).На luffa в�

✔️ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина : Бања Туш Сунѓер е направен од Еко Пријателски и целосно да се Рециклир

Двострано тело сунѓерот има нежно абразивни влакна, кои whisk далеку груб, мртвите, сува снегулки, и испакн

Природни Loofah : loofa сунѓерот направен од природни бамбус јаглен и Рециклиран екопријателски материјали, �

УНИКАТНА ТЕКСТУРА Нашето нежно ткаат алишта е направено со привлечен текстура која е пријател на вашат

Одлично за Циркулацијата и за Постигнување на Здрава Блескав Мека Кожа.Ги отстраните Мртвите Кожата, Не

ПОДГОТВЕНИ, СЕТ, СЈАЈ!Направени со најдобрите турски свила, нашите PEACHYGLO чистење мит exfoliating тело ракавиц�

Длабоко Чистење : Exfoliating ракавици брзо може да ја избрише секоја солза од прашина и cutin на кожата, длабоко

БОИТЕ ВАРИРААТ : ќе добиете случајно избрана боја со оваа цел 3ПАКЕТ : Цел содржи 3 сунѓери во вкупно.УПОТ�

★Ги отстраните Мртвите Сува Кожа Брзо & Ефикасен : Нашата exfoliating бања ракавици уникатен дизајн за да ви д

Купи со доверба, ако не сте задоволни, ние ќе го сторите вистинското нешто, ве молиме контактирајте со на

Loofah бања сунѓерот користи висококвалитетни loofah мрежа околу технологијата за да се направи вашите раце �

ОТСТРАНИ МРТВИТЕ СУВА КОЖА ВО СЕКУНДИ совршен Мароко Спа Квалитет exfoliating Scrubber ракавица за сите на вашио

✔️Две Страни, Два Придобивки!Текстура страна овозможува нежна ексфолијација, додека мека страна нежно

* Се справува во прилог на секоја страна, не е лесно да се изгубат, погодно виси Кожатапријателски матери

Сосема Нов.Одличен Квалитет.Брза Испорака 2 Pc Exfoliating Спа Бања Ракавици Сунѓерот Mitts Туш Сапун Loofah Тело Scrub

Доволно количество, тука се сосема 6 парчиња туш здив во овој пакет, доволно за да се задоволат твое и ваш

Тајната за навистина полиран, мазна, атрактивни кожата ексфолиране е (тоа е причината зошто сите трчаат

▲Направен од висок квалитет на Konjac и главната состојка на konjac е водарастворливите диетални влакна glucoma

Scroll