Обновено
XuetongXT Конфронтирачки Десен Агол Вежба Флексибилни Вратило Продолжување + 105 Степен Агол Шрафцигер Малку Нова Жешка Моќ Алатка Додатоци (Боја : Црна) Мултифункционал

XuetongXT Конфронтирачки Десен Агол Вежба Флексибилни Вратило Продолжување + 105 Степен Агол Шрафцигер Малку

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2299.20

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија.Број на модел : HG19049 A1. Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Алатки Дом Хардвер Ноктите, Завртки Сврзувачки Елементи Завртки Обврзувачки Screws DIY Материјали : Electricalis_customized : Yes.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Стандард : Метрички, Материјал : 304 А2 Нерѓосувачки Челик.Име На Производ : Завртка За Заклучување Carabiner.По

Обланда главата base завртки се цинк позлатен за зголемување на издржливост.Доаѓаат во комплет со Филипс

Висока јачина, и добра отпорност на корозија во груби средини како што се висока температура, ладното вр

Висока јачина, и добра отпорност на корозија во груби средини како што се висока температура, ладното вр

【Производ Материјал】:Base завртки се направени од висококвалитет црна челик.Црна фосфат слој на површи

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи 815 X 21 / 2 Bugle Плоштадот Диск.Парична Казна Коне

Bugle Филипс Base Завртки.Груб Навој / Остра Точка.Случај Појачани : Rockwell C 44 мин.Случај Појачани Челик w / Црн

Усвојување на cut‑опашка дизајн, кои се погодни за прислушување во сите видови на дрва, и лесно да се рабо

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи 618 X 21 / 2 Bugle Филипс Диск.Парична Казна Конец; Б

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи 8 X 41 / 2 Bugle Филипс Диск.Груб Навој; Остра Точка

818 X5 / 8 Слот Вовлечен Хексадецимален за Миење Само Дупчење Завртка Целосна Тема 410 Нерѓосувачки Челик 818 X

Вистински ОЕМ замена дел.Middleby бренд Комерцијални готвење и опрема за обработка на е иновативни во индус

Висока јачина, и добра отпорност на корозија во груби средини како што се висока температура, ладното вр

За прикачување base да дрво studs, дрво на дрво и повеќе, Може да биде идеален за вашиот дом, канцеларија или р

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав Нерѓосувачки Челични навртки.Bugle Главата Завртки.Одделение 2 ПРЕМИУМ

Официјално лиценцирани : Европско техничко одобрение за самоприслушување завртки како предмети за дрв�

На одредување може да се инсталира користејќи инсталација клешти, или нормален шрафцигер.Тела може да с

СОВРШЕН СИЛА.Одлично да се има време работат со лим средина.Погодна за внатрешна и надворешна употреба.�

Scroll