Обновено
Baerfgnxfg Зачин Контејнери, Леќата Кутија Нерѓосувачки Челик Леќата Тенџере Домаќинство, Кујна Леќата Шише Леќата Шише Сол Shaker (Големина : 1pcs)

Baerfgnxfg Зачин Контејнери, Леќата Кутија Нерѓосувачки Челик Леќата Тенџере Домаќинство, Кујна Леќата Шише

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 264.00

◆Погодна за секој зачин багажник, кабинет, организатор, фиока или мени. ▲Материјал : не ' рѓосувачки челик. ▲Модерен стил, практични и убава.Направени од полиран не ' рѓосувачки челик и чисто стакло. ▲Подобра идентификација : транспарентно стакло врвот капак, погодно за гледање преку четирите годишни времиња. ▲Погоден за голем број на апликации, како што се куќи, хотели, кафулиња, авто-сервис павилјони, партиите, итн.Боја : Silver Material : нерѓосувачки steel Size : 9.5x6.5cm Package Содржина : 1 * Леќата резервоарот;1 * јасно стаклен капак;1 * spoon Occassion : Кујна,Ресторан,Маса-top Features : трајни.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Неговиот уникатен изглед го прави дома декорација за кујна и трпезариска маса Направен од високо квал�

[ Добра за Чување ] : Погоден за чување на сите видови на мирудии, леќата и зачини : сол, бибер, шеќер, зачин�

【СТУДИЈА & ТРАЈНИ】Направени од високо квалитетен материјал(ПП), што ги прави да не се целосно безбедно �

Тоа е можно да се прилагоди на големината на дупка поради ротирачка капа дизајн.Производот е маслодоказ

платно.Произведени со премиум материјалот, практични и трајни производи за долга употреба.Не за домашн�

Оваа керамички зачин тегла е отпечатена со класичен Божиќ модел, со користење на тоа, исто така, може да �

Транспарентна кутија ви овозможува лесно да се направи разлика помеѓу мирудии, и може да се користи за д

Висок квалитет : направен од висококвалитетна хранаодделение материјали, без BPA, нема штетни материи.Из�

Имајте мирудии и garnishes разладено и свежо, за неколку часа.Шарки капак чува ладно и грешки надвор.AB6 е број

Уникатен кујнски складирање кутија за чување на зачини, зачини, прав, билки и семиња [Димензија] 6.2 см Вис

Може да се користи за да се одржи голем број на мирудии : бибер, шеќер, сол, зачин, пилешко супа во прав, пч�

Челик.Увезени.ДОДАДЕТЕ СТИЛ НА ВАШИОТ СКЛАДИРАЊЕ : Модерна метал работи додава стилски пресврт на вашио

Чисто стакло дизајн ви овозможува да се види она што е внатре во еден поглед. Голема големина за да се за

❤ Може да се користи за да се одржи голем број на мирудии : бибер, шеќер, сол, зачин, пилешко супа во прав, �

Pretty Care е Зачин Тегли се направени од висококвалитет на ВодиСлободен трајни стакло ♡ Печат на метален ка

1 Приоритетни коска кина, силна и цврста, мазна и нежна површината 2 Едноставни и убави, практичен, лесен �

Ова е една убава 3 дел служи послужавник за ореви, бонбони, или мирудии.Лента со мерки на околу 6 x 1 инчи и �

Боја : Сребро Тон; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Пакет Содржина : 2 x Condiment Контејнери; Име на Производ :

Разноврсна Храна Пан : Еднократно храна тави може да се користи за да се измери, продавница, печат храна �

1 Направени од висококвалитет стакло материјал, силни и издржливи 2 Стакло врвот монистра, лесназаприст�

☀Висок квалитет на тешкидолжност стакло зачин тегли.Стаклените тегли може да се мијат во машина за мие�

【Премиум Meterial】Нашите шеќер контејнери со лажици се рачно изработени од премиум керамика.Површината н�

Природниот изглед на природни бамбус капак и лента е совршено интегриран со боја на да.Оваа комбинација

Scroll