Обновено
Напредни Термички Решенија Inc. RECIRC ЧИЛЕР 220V 150W

Напредни Термички Решенија Inc. RECIRC ЧИЛЕР 220V 150W

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 943.20

Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Течност За Ладење, Греење).Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - СТУД V. Пакет : - Кутија.Дел Статус : - Активен.Активна, Оборотните Чилер 220 V 150 W 1.85-2.64 GPM (7.0-10.0 LPM)Спецификација за Производ : Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Течност за Ладење, Heating Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - СТУД VPackage : - Box Part Статус : - Active Product Тип : - Активен, Оборотните Chiller Voltage : - 220 VFlow го Оценувате : - 1.85-2.64 GPM (7.0-10.0 LPM)Моќност : - -Термички Отпор @ GPM : - -Течност Капацитет : - 1000 ML (33.8 мл)Температурата на работа : - 0 C 40 CConnection Вид : - -Тежина : - 22 lbs (10 kg)Димензии - Целокупната : - 10.24"; L x 9.06"; W x 14.90"; H (260mm x 230mm x 380mm)Оцени : - -Карактеристики : - -Прилог Метод : - -Моќ - Ладење : - 150 WBase Производ Број : - ATS-CHILL1 : - $1,887.370005 : - $1,572.80600 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - Не Applicable ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8419.50.5000.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Тонот на вашите нозе и задник зголемување дефиниција со носење на нашиот прилагодливи глуждот тегови р

92% Полиестер, 8% Elastane.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.Атлетик одговара е направен за спортисти и е т

Се користи за дела за кои се бара чести отстранување, тоа во голема мера може да го подобри услуги живот �

Дел Статус : Активен.Тип На Сензор : Акцелерометар, 3 Оска.Сетилните Опсег : ±2g, 4g, 8g.Интерфејс : I2 C.Напон На

Безбедно и Издржливи : Нашата птица игралиште решетката е направен од 100% природен, нетоксични материјал

ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.61

По завршувањето DIY дијамант сликарство е процес на постојано да се прилагоди себе си и споделување на ср

Школка материјал е тешко пластика.Транспарентен црн материјал, издржлив, dustproof, и shockproof.Секоја лента има

Универзална Светилки : се Користи за Брзинометар Броило Tachometer ИнструментТаблата.Карактеристики : Светл

YSJJNDH СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ, безбеден и сигурен.Мали димензии и мала потрошувачка на енергија / Висока кон

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Кога ќе одат надолу, дишам, кога ќе излезе, и издишување❃ глава не треба да се потпреме на supine одбор...

СТУДЕНТОТ АНГЛИСКИ јазик за УЧЕЊЕ ПРИДРУЖНИК : CD играат различни учење Цда.Bluetooth), repeat (повтори функција,

90% Polyamide, 10% Spandex.Еластична затворање.Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат Линија или Сува.Стил : Секси за

Отворот ISO Опсег до 6400.Таа, исто така доаѓа со 3.2 инчен LCD Ротирачкиагол Следи со Широк Агол на Гледање Рок

Тоа е ефикасен дури и во екстремни средини.Одлична сигурност : Ефикасно да ги заштитат рацете и лактите �

★ Сликите се направени од вистинска предмети.Бојата разликата е предизвикана од разликата во светлина�

Дрексел 34 во.електричен камин грејач со длабоко дневник екранот, мултибоја пламен, а тиково mantel.Самосто�

На руно ткаенина е удобно, стерео по мера се намали одговара.ткаенина windproof нечистотија со валкани чисте

Scroll