Обновено
НАВИВА МИЛЕНИЧИЊА Куче столче, Зголемено домашно Милениче Кофа Бустер Седиште, Количка за Дизајн за Лесно Патување, Реверзибилна Ултра Мека Крзно Обложување на Се?

НАВИВА МИЛЕНИЧИЊА Куче столче, Зголемено домашно Милениче Кофа Бустер Седиште, Количка за Дизајн за Лесно Патување,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2879.76

Домашно милениче Автомобил Seat : На Навива Милениче бустер седиштето нуди удобност и безбедност на вашето домашно милениче во автомобил.Прилагодливи безбедност на рака, заклучува бустер седиште во позиција за безбедно возење.Може да се користи во автомобили, камиони или спортски автомобили.Куче Потрага Бустер Седиште : Ова куче столче е наменета да им даде на вашето домашно милениче екстра височина над вашите возила седиште, така што тие можат да уживаат во сценографијата поминува.Свитлива/Пренослив Дизајн : Кога не е во употреба на домашно милениче бустер седиште лесно можат да бидат укината и складира далеку во торбичката.Екстра Складирање Џеб : Играчки, закуски, куче leashes и други домашно милениче реквизити лесно да се најде место во големи страна складирање џебови.Премиум Ткаенина и Перница : Направен од премиум полиестер ткаенини и наредени со екстра дебели крзно, со Навива Миленичиња куче потрага бустер седиште ќе добие на квалитет и удобност на вашите миленичиња!.Навива Милениче ви носи многу најдобри во домашни производи.Кога тоа е нашето име на тоа, тоа значи дека нема компромис за квалитет и удобност на вашите миленичиња!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Поправи седиштето на цврсто и стабилно за да го спречи лизгање во автомобил и одговара за повеќето авто�

【Се осигура безбедноста】Милениче кревет автомобил појаси можат да се осигура безбедноста на животнит

Долниот дел е направен со не се лизга ткаенина што може да ја спречи на столче од на лизгање, без да се за�

☞ Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат мал�

Нејзините гради за издржливост во секој детал со винил граница рабови и здрав метал grommets и хардвер.Ова с

На VVi Vi D милениче столче / превозникот има многу простор за мачки и мали кучиња да уживаат патот патувањ

Scroll