Обновено
AutofitPro Обичај Гума Задниот Браник Заштитник Guard за 2019 2020 2021 2022 Хонда Пасош

AutofitPro Обичај Гума Задниот Браник Заштитник Guard за 2019 2020 2021 2022 Хонда Пасош

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76

Обезбедува заштита наспроти знаци, гребнатини, nicks, и scuffs.Обичај се вклопуваат дизајн за максимална покриеност.Едноставна инсталација со 3 M ленти, без дупчење/измена е потребно.Единствена шема за стил и се лизга отпор.Ултра тенок профил обезбеди браник guard не го попречуваат trunk премиерот.Autofit Pro обичај се вклопуваат задните судрат guard го штити вашиот браник од scuffs, nicks, и гребнатини.Својот единствен модел обезбедува стилски изглед на вашето возило во прилог на својата функционалност.Кој едноставна инсталација без дупчење или модификација со обезбедени 3 M лента.Ултра тенок профил обезбедува браник guard не го попречуваат trunk премиерот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Со Primer (чистење производ) која ние ќе ви испратиме со производот, можете лесно може да се инсталира по от�

Направени од високооценување на ABS пластика (тоа не е FiberglassЗасилен Полиестер!);.2018 (FACELIFT САМО) Тело : XA40, ALA4

Автомобил Гума Пред Заден Агол АнтиНула Ленти Налепница може да биде инсталиран во предниот и задниот д

Ставете ефект зависи од паста услови и правилна инсталација.(Не се загрее над 40 степени).За Land Rover Defender 110

Одговара На Jeep Compass 20112016 Доаѓа со преинсталиран двојно двострано лента.Без дупчење што се бара, текстура

Ефективна Заштита : За тесла задните трупот браник guard sill плоча чекор поклопецот е прекрасна и мазна...

Карактеристики : Направен од супериорен гума, носатотпорни, може да биде свиткан и последниот заедно ус�

Примена : Одговара за Тојота VENZA 2020 2021 Лесна инсталација со двострано 3 M лента на грбот на задните трупот

Fitment : Задните трупот стража, одговара за Land Rover Defender 20202021 Практична настава : задниот браник плоча може д�

36" x 12" Браник Заштита Област *** ВРЕМЕТО ОТПОРНИ ГУМЕНИ МАТЕРИЈАЛ ***.Водоотпорен Челик Засилен Ремени СРС

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви понудиме нашите најдобри услуги ▶ Многу лесно да се отстрани :

100% Нови (Квалитет се Проверуваат пред превозот).Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Боја

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : Одговара на "Фолксваген" Touran 20102015 Ве молиме проверете го вашето возило Година, марк�

Име На Производ : Браник Гарда.Боја : Хром.Големина : прибл 40cm x 2cm секој.Тежина : 180g(Peso : 180g.Пакет се вклучен�

Може да ги покрие постојните гребнатини,им даде на вашиот автомобил различен стил.Дајте му на вашиот ав�

Овој производ може да биде инсталиран во предниот и задниот дел на автомобилот браник.Тоа процесот посе

Лесно да се инсталира, само тргни исклучите 3 M лента опфаќа задната страна на производот, го стави на зад

Обезбедува заштита наспроти знаци, гребнатини, nicks, и scuffs.Обичај се вклопуваат дизајн за максимална покр

Scroll