Обновено
2 ПАРЧИЊА Стискаш Condiment Шишиња со Капа 8 мл Пластични Стискаш Шишиња Совршен за Ketchup Сенф Преливи Маслиново Масло BBQ Сос Премиум BPA Free Тенки Дизајн

2 ПАРЧИЊА Стискаш Condiment Шишиња со Капа 8 мл Пластични Стискаш Шишиња Совршен за Ketchup Сенф Преливи Маслиново

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 133.20

Најдобар Семејство-големина Стискаш Шише : лесно Можете да го користите нашите пластични точење да се продавница и им служи на вашиот омилен мирудии, сирупи, salsas, BBQ сосови, преливи за салата, топли сосови, се стопи чоколадото, карамел и да било друга течност.Напредни Течење-доказ Дизајн : Нашите трајни ketchup и сенф стискаш шишиња карактеристики долги црвени капи кои ќе се спречи случајно истекување, дури и ако се намали на млазницата.Safe без Токсични : Ние место огромна важност за безбедноста на нашите клиенти.Дека?s зошто сите наши шишиња се направени со не-токсични, Еколошки материјали, и тоа е BPA free.Лесен за Чистење : Кога вие?пет празнат шише, се прелива во вода и исплакнете тивко.Лесно е да се Одбележи.Разни мирудии може да се sticked етикети или обележани со erasable маркер.Multipuropse стискаш шише : Совршен за било каква течност што ми доаѓа на ум.Идеален за готвење, барови, ресторани, уметности и занаети, храна, фестивали, кампување, BBQs, caterings и повеќе.Од ketchup, сенф, соја, чили сос, мирудии, суши сос, да масло, јавор сируп, чоколадо, путер од кикиритки, преливи за салата и повеќе.Спецификација : Материјал : Храна безбедно пластични Факултативна боја : БЕЛА Капацитет : 8 мл Количина : 2*Стискаш Condiment Шишиња пакетот вклучува : 2 x Стискаш Condiment Шишиња.

Повеќе детали

Material:
Food safe plastic
Optional color:
WHITE
Capacity:
8 oz
Quantity:
2*Squeeze Condiment Bottles
The package includes:
2 x Squeeze Condiment Bottles :

Слични производи во категоријата

памук смеса.Рака Мие Само.Карактеристики : Божиќ облека и прибор, од дрво / елени главата, писмо печатени,

Дел Статус : Активен.Тип На Сензор : Акцелерометар, 3 Оска.Сетилните Опсег : ±2g, 4g, 8g.Интерфејс : I2 C.Напон На

Тоа е ефикасен дури и во екстремни средини.Одлична сигурност : Ефикасно да ги заштитат рацете и лактите �

По завршувањето DIY дијамант сликарство е процес на постојано да се прилагоди себе си и споделување на ср

СТУДЕНТОТ АНГЛИСКИ јазик за УЧЕЊЕ ПРИДРУЖНИК : CD играат различни учење Цда.Bluetooth), repeat (повтори функција,

На руно ткаенина е удобно, стерео по мера се намали одговара.ткаенина windproof нечистотија со валкани чисте

[Компатибилни Модели] ECSEM замена бендови Компатибилен за Coros АПЕКС 42mm / ТЕМПО 2 smart watch.Забелешка : за Coros АП�

Здрав Материјал Направени од високо квалитетна ABS и нерѓосувачки челик материјал, добро изградени, не с

Школка материјал е тешко пластика.Транспарентен црн материјал, издржлив, dustproof, и shockproof.Секоја лента има

Студената Војна Советски борбени Авиони МИГ.Печати Тип.Paper Size : 36.00 x 24.00 инчи.Носителот На Лиценцата : Danita

одговара за L3832 XRA L3832 XRW L3872 VRV L3872 VVV L3872 VYV L3872 XVB L3872 XYB L3882 VRV L3882 XRA L3882 XRW L3882 XVA L3882 XVW L6892 VRV L6892 VYV L8610 PV L8610 RV ME3842 VRV

Направени од цврст месинг.Атрактивни камин додаток.Знакот мерки 11 / 2"H x 31 / 2"В Солидна Месинг ОТВОРЕНА / �

Работен Напон : DC 10 V50 V 3).Општа намена бранеа DC мотор брзина регулатива 2.Тоа може да се користи за општа н�

Пластични Растенијата.Материјал : Пластични Растенијата Главна Боја : Зелена.Вкупната Големина (Макс.) :

Знак Носител на Пиедестал, 24x36, Стипса, Хром Овој оглас е за секој.Објект : Пријавете се на Држачот за Монт

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Пролет или Есен или било сезона во сите!Со секое парче рачно изработени за селски шарм, не две полиците ќ

Воена одделение сврзувачки елементи се DFARS во согласност и направено во Северна Америка.Сертификати на

Дрексел 34 во.електричен камин грејач со длабоко дневник екранот, мултибоја пламен, а тиково mantel.Самосто�

Висока ефикасност до 96%.Вграденво активна ПРЕСТАПНА функција.Тип ХЛ LED Драјвер за употреба во Класа I, По�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

5* Диск Големина : 3 / 8инчен* Вкупна Должина : 48mm / 1.* Широко се користи во DIY ракана одлуки, автомобилската �

Безбедно и Издржливи : Нашата птица игралиште решетката е направен од 100% природен, нетоксични материјал

❀ вино стакло екранот стојат со тркала, романтични ковано нерѓосувачки челик занает, погоден за коктел

Scroll