Обновено
Лицето Чистење со Четка, лесна Тежина Длабоко Чистење со Четка, да ги Отстраните Cutin за Жена Масажа на Кожата Девојка(розева)

Лицето Чистење со Четка, лесна Тежина Длабоко Чистење со Четка, да ги Отстраните Cutin за Жена Масажа на Кожата

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 196.56

Длабоко чистење, ефикасно да се отстрани вишокот на cutin, нечистотија и козметика остатоци во порите.Назад силикони дизајн, може да се користи за да се отстрани cutin, масажа на кожата, ја прават кожата почиста и, исто така може да помогне за подобрување на лицето меридијани, циркулацијата на крвта.Ефикасно ја чисти кожата, кожата канал, забрзување на апсорпцијата на производи за нега на кожата.Мека и парична казна четка косата, нежен допир, може да длабоко чисти кожата, не му наштети на кожата, лесно да се отстрани шминка.Преносни големина и лесни, погодно за секојдневна употреба или носат.Функција : 1. Длабоко чистење, ефикасно да се отстрани вишокот на cutin, нечистотија и козметика остатоци во порите.2. Назад силикони дизајн, може да се користи за да се отстрани cutin, масажа на кожата, ја прават кожата почиста и, исто така може да помогне за подобрување на лицето меридијани, циркулацијата на крвта.3. Мека и парична казна четка косата, нежен допир, може да длабоко чисти кожата, не му наштети на кожата, лесно да се отстрани шминка.4. Ефикасно ја чисти кожата, кожата канал, забрзување на апсорпцијата на производи за нега на кожата.5. Преносни големина и лесни, погодно за секојдневна употреба или носат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Лицето Чистење Brush Brush Рачка Материјал : ABSBrush Коса Материјал : Меки влакна hair Function : Длабоко чистење на skin Optional Боја : Розова, Зелена, Сина Применливи Население : Општи Пакет Листа : 1 x Лицето Чистење со Четка.

Повеќе детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Facial Cleaning Brush
Brush Handle Material:
ABS
Brush Hair Material:
Soft fiber hair
Function:
Deep cleansing of skin
Optional Color:
Pink, Green, Blue
Applicable Population:
General
Package List:
1 x Facial Cleaning Brush :

Слични производи во категоријата

★ Сликите се направени од вистинска предмети.Бојата разликата е предизвикана од разликата во светлина�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

❀ вино стакло екранот стојат со тркала, романтични ковано нерѓосувачки челик занает, погоден за коктел

СТУДЕНТОТ АНГЛИСКИ јазик за УЧЕЊЕ ПРИДРУЖНИК : CD играат различни учење Цда.Bluetooth), repeat (повтори функција,

Направени од цврст месинг.Атрактивни камин додаток.Знакот мерки 11 / 2"H x 31 / 2"В Солидна Месинг ОТВОРЕНА / �

Универзална Светилки : се Користи за Брзинометар Броило Tachometer ИнструментТаблата.Карактеристики : Светл

Студената Војна Советски борбени Авиони МИГ.Печати Тип.Paper Size : 36.00 x 24.00 инчи.Носителот На Лиценцата : Danita

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Додаток Тип : Таванот Комплет.За Користење Со : Кабловска Пистата Системи.Спецификација : Додаток Тип : Т�

Производителот гаранција може да не се применува.Пакување од 100 x sкука челик пластични обложени 100mm.Кујн

памук смеса.Рака Мие Само.Карактеристики : Божиќ облека и прибор, од дрво / елени главата, писмо печатени,

Најдобар Семејствоголемина Стискаш Шише : лесно Можете да го користите нашите пластични точење да се пр

Производителот гаранција може да не се применува.Термос вакуум изолација технологија за максимална те�

Категорија : Фанови, Термичка Управување, Термо Течност За Ладење, Греење).Mfr : Напредно Термички Решени

Дел Статус : Активен.Тип На Сензор : Акцелерометар, 3 Оска.Сетилните Опсег : ±2g, 4g, 8g.Интерфејс : I2 C.Напон На

Дрексел 34 во.електричен камин грејач со длабоко дневник екранот, мултибоја пламен, а тиково mantel.Самосто�

[Компатибилни Модели] ECSEM замена бендови Компатибилен за Coros АПЕКС 42mm / ТЕМПО 2 smart watch.Забелешка : за Coros АП�

PCGS Оценување, Уверение; Сертификација Број : 31955607 2009 Година (P) Индијанци Sacagawea Долар; Манган / Бакар / Цинк.

Тоа е ефикасен дури и во екстремни средини.Одлична сигурност : Ефикасно да ги заштитат рацете и лактите �

Scroll