Обновено
Cobeky Radeon Rx560 4Gb Gddr5 Pci Express 3.0 Directx12 Видео Игри Графичка Картичка Надворешни Графичка Картичка за Десктоп

Cobeky Radeon Rx560 4Gb Gddr5 Pci Express 3.0 Directx12 Видео Игри Графичка Картичка Надворешни Графичка Картичка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 14399.76

Оваа графичка картичка е мирна и тивка, обезбедување на подобра средина за игри на среќа и мултимедија.Компјутерска графичка картичка има пониска работна температура и повисока ефикасност, кои можат ефикасно да ги задоволат вашите потреби.Ниско-клуч дизајн заштедува повеќе простор.Овој производ е мал во големина и зазема малку простор.Изработен од ABS материјали, ова десктоп графичка картичка, силни и издржливи, има долг животен век.Лесен за употреба и со добри перформанси, мала големина, удобен за носење и чување.Графика core Chip производителот : AMDGraphics чип : Radeon RX 560 Display чип серија : AMD RX 500 Series Craftsmanship : 14 nm CUDA основни : 1024 Memory specification Memory фреквенција : 7000 MHz Memory тип : GDDR5 Memory капацитет : 4 GBMemory пропусниот опсег : 128bit Графика interface Interface Тип : PCI Express 3.0 16 XI/O интерфејс : 1 × HDMI интерфејсот, 1 × DVI интерфејс, 1 × Display Port интерфејс корекција на грешка.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Најдобар Семејствоголемина Стискаш Шише : лесно Можете да го користите нашите пластични точење да се пр

Висока ефикасност до 96%.Вграденво активна ПРЕСТАПНА функција.Тип ХЛ LED Драјвер за употреба во Класа I, По�

Пластични Растенијата.Материјал : Пластични Растенијата Главна Боја : Зелена.Вкупната Големина (Макс.) :

Производителот гаранција може да не се применува.Пакување од 100 x sкука челик пластични обложени 100mm.Кујн

Дел Статус : Активен.Тип На Сензор : Акцелерометар, 3 Оска.Сетилните Опсег : ±2g, 4g, 8g.Интерфејс : I2 C.Напон На

★ Сликите се направени од вистинска предмети.Бојата разликата е предизвикана од разликата во светлина�

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Наменета за сите денот удобност со издржливи сепак флексибилен и супер лесни рамка.Сепак традиционални

Тоа е ефикасен дури и во екстремни средини.Одлична сигурност : Ефикасно да ги заштитат рацете и лактите �

Производителот гаранција може да не се применува.Термос вакуум изолација технологија за максимална те�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Oxford 47во.забава стојат и 1500 W електричен камин вметнете со длабоко дневник екранот и бојапромена на пламе

92% Полиестер, 8% Elastane.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.Атлетик одговара е направен за спортисти и е т

Направени од цврст месинг.Атрактивни камин додаток.Знакот мерки 11 / 2"H x 31 / 2"В Солидна Месинг ОТВОРЕНА / �

Безбедно и Издржливи : Нашата птица игралиште решетката е направен од 100% природен, нетоксични материјал

Scroll