Обновено
YUE12J Сите Антички Бакар Бања сапун Јадење сапун Фах Европската Ретро

YUE12J Сите Антички Бакар Бања сапун Јадење сапун Фах Европската Ретро

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1728.00

Име : Сапун Dish Material : ниско-олово бакар concentrate Process : гравитацијата casting Surface : полиран на три страни, пет plating Size : 100 * 150 * 70mm база дијаметар : 57mm Scope : Bathroom Usage : стави soap Style : Европски стил retro Installation : 6mm вежба за дупчење installation Features : не исчезнува, нема рѓа, убава и практична.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Креативен простор за заштеда на енергија дизајн.Диз�

ДОБРО НАПРАВИ : Својот уникатен и елегантен стил значи дека нема разлика каде ќе ја ставам, без оглед на �

5" ) ГМРС Дома е многу страстни за задоволството на клиентите, како нов компаниски имаме две многу важни ц

✔Необележани магија паста погодна за мазни ѕидови, плочки, од нерѓосувачки челик површина, огледало и д

ПРИРОДЕН БИСЕР : ИНА КИ Мермер Сапун Сад е направен од 100% Мермер.Answer : ___________________________ NOTE : Сапун не се вклу�

Високквалитет сапун чинија, се додава чисти изглед на вашиот бања, туш кабина, кујна, и повеќе.Цврсти и и�

Материјал : направен од стакло, овој сапун јадење нема да рѓа за долгорочна употреба, лесно за да одговар

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Креативен простор за заштеда на енергија дизајн.Диз�

*САПУН МАТ : сунѓер сапун мат што оди во внатрешноста на сапун носителот апсорбира вишокот на вода и го с�

✨ ПАКЕТ СОДРЖИ 1 Сапун фах ПРОИЗВОД DIMENTIONS : Должина 10.5 Ширина 8 Висина 2.5 cm Приближно МАТЕРИЈАЛ Мермер �

ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И да се укине : двојно селотејп што се предвидени прави голема моќ за да се поправи

Име На Производ : Сапун Јадење.Боја : сина / портокал / сива.Материјал : ПП.Поле на примена : купатило, куј

Високо квалитетен материјал : Направен од премија на алуминиум, издржливи и здрав.ВежбаБесплатна инста�

По користење на сапун, ставете ја во сапун кутија директно, и тоа автоматски ќе се исцеди водата на површ

✨ ПАКЕТ СОДРЖИ 1 Сапун фах ПРОИЗВОД DIMENTIONS : Должина 11 Ширина 9 Висина 2.5 cm Приближно МАТЕРИЈАЛ Мермер О

Сапун садот е изработен од нерѓосувачки челик, која може да се користи за долго време дури и во влажни ба

Сапун јадење мерки 47 / 8 инчен (широк) x 27 / 8 инчен (длабоки) да одговара на вдлабнати сапун држачот.Изграде�

1 Сапун кутија големина : 139.53.3 cm 2 Материјал : Направен од PP материјал, практична и издржлива...

Scroll