Обновено
PrelerDIY Валентин Gnome Неколку Ручек Кутија - Изолирани Ручек Кеси за Деца Жените Обновливи Ручек Tote Кеси, Совршен за на Училиште/Кампување/Пешачење/Пикник/Плажа/Патува?

PrelerDIY Валентин Gnome Неколку Ручек Кутија - Изолирани Ручек Кеси за Деца Жените Обновливи Ручек Tote Кеси,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 405.12

- Тоа е совршено модерна, пари за заштеда на алтернатива за традиционалните кафена хартија вреќа или пикник кошница. - Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликата заради светлосни ефекти и следење на поставувања, ве молиме за разбирање.Добра изолација и замрзнати со ice pack ќе имаат подобар вкус и свеж подолго.Направени на супериорен еко-пријателски полиестер и алуминиумска фолија материјал, издржлив и обновливи, овој ручек торба може да се задржи вашата храна изолирани за 2 до 5 часа.Различни симпатична модел ручек кутија, удобно носење справи и удобен пред торбичка за мали нешта, со лесен-отворете патент се грижи за вашата торба може да се отвори и затвори непречено, уредни крои направи ручек tote здрав.Смешна, симпатична, живи, креативни модели, може да биде како ручек торба, пикник торба, снек торба, tote торба, гласник торба, шопинг торба, итн.Преносни изолирани ручек торба за дневен ручек или ужина време, 22*20*13cm (8.Малата големина лесно може да се вклопи во ранец, рачна ташна, или briefcase итн.*2 инчи ) Боја : прилагодено модели се Отвори патот : патент Структура : главни џеб, пред торбичка Стил : преносни снек торба / ручек торба Напомена : - ве Молиме овозможи 1-3cm (0.5*8*5 инчи) Пред Торбичка Големина : 8*5cm (3.5*8*5 инчи), го задржува вашата храна свежа и безбедно за повеќе од пластични ручек кутии или хартија ручек кеси, доволно простор за ручек, сендвич, салата, овошје, грицки, пијалоци и др.Лесно да се чисти, машински перат, издржливи и долго трае, сигурно ќе најдете голема употреба во овој сестран ручек торба. - Мултифункционален, мазна патент затворање и се отвора, мека и нежна врвот рачка, погодно пред торбичка, лесен за чистење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Модерна и лесен дизајн е погодно да се користи како вашиот ручек торба, кулер торба, пикник торба, презем

Голем Ручек Кулер Торба Надворешни големина : 11"X8"X10.5"; Внатрешни работи големина : 10"X7"X10", одговара за пов

BPAfree материјали ви обезбеди здрава и безбедна храна.Пред патент торба може да се стави копчиња, телефон �

Материјал опис : Alpaca и мачка ручек торба е направен од високогустина Оксфорд ткаенина и дебела алуминиу�

ПРОСТРАНА ДИЗАЈН : Прави лесно да се спакуваат храна и да ја однесете со вас било каде (8.КУПИТЕ СО ЦЕЛ : Bent

★ Материјал : Направен од висок квалитет на Оксфорд платно, лесен за чистење, водоотпорен и издржливи, м�

Премиум Изолација : За Храна Транспорт Торба Е Опремен Со Дебел Слој На Изолација за Да се Задржи На Хран

ПРИЛАГОДЕНО ДИЗАЈН Замрзнати Двојна Преграда Деца Ручек Чантата одликува со прекрасен дизајн за вашит

За секој Yoobi објектот ќе ги купите, уште еден ќе бидат донирани за една училница во потреба, токму овде во

Бидете сигурни да се спакувам вашиот ручек во стил со Кејти Loxton е луксуз ручек торба; Карактеристики чув

ГОЛЕМИНА:11.5"x 5" x 11.5"(Dxšxv), тоа е расклопна ручек торба која одговара на речиси сите големини на ручек кут�

ДИМЕНЗИИ / ТЕЖИНА : 11.5 x 11.5 x 5 инчи.Материјал : висок квалитет на ткаенина и алуминиум филм, Изолирани Лади�

Симпатична форми се направи полесно за вашите деца да се интересираат и да ги користите за оброци,Может�

Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.тоа идеална ручек торба за работа, канцел�

Исто така, Совршено, ако планирате да земете повеќе оброци на ден.Може да бидат сигурни да се стави храна

Двојно патентите, пораби рачки на предната страна од кесата изработка на производот полесно да се носат

Ако имате било какви прашања или cocerns со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во секое време.

Материјал : Полиестер +PEVA(Внатрешно Сад Област).Димензии : 12 x x 8.8 10.2 инчен / 30.5*22*25.5 cm(15 L).Водадоказ и топ

5" X 5" X 8"(22x13x20cm).На Унисекс Ручек Кеса Не Е Само Погодна За Работа И Универзитетот, Но, Исто Така, Погодна

【Голем Капацитет Кулер Торба 】 Димензии 10" x 7" x 10" (L x W x H); Може да се сместат повисоки шишиња од други вре

На Daytrip Ручек Торба зема влажен сендвичи и млака пијалоци исклучите мени, за да можете да се спакуваат об

Постојат два нето џебовите на страна, може да се стави пијалоци за деца, ви дава повеќе простор за склади

Живеат Во Зафатен Живот, Се Уште Се Трошат Пари И Време За Да Одат Надвор Да Се Јаде?Изберете Го Ова Ручек

Персоналните цвет коњ графика, ексклузивни дизајни за вас, бидете сте посебни и единствени.Тоа е исто та

ОДЛИЧЕН ЗА ДЕТСКА & ВОЗРАСНИ : возрасни случува да работат и децата кои одат на училиште може да се најде

Димензија : 11.5 x 11.5 х5 инч.МАТЕРИЈАЛ : Направен од високоодделение ткаат ткаенина, мека, екопријателски и �

Надворешноста Е Заштитена Со Трајни И Водоотпорен 300 D Оксфорд Ткаенина.Одличен Квалитет Можете да им Ве

Лесно да се чисти, здрави и еколошки.Здравје и заштита на животната средина 100% сосема нов и висок квалит�

Лесно велкро затворање со целосно изолирани топлина запечатени во внатрешноста.Еден пред се отвори џеб

Scroll