Обновено
4PCS Анти Милениче Снег Чизми Водоотпорен Чевли Куче Дожд Booties Големина S (Црна) Куче Костими Куче Облека

4PCS Анти Милениче Снег Чизми Водоотпорен Чевли Куче Дожд Booties Големина S (Црна) Куче Костими Куче Облека

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 671.76

Тешко против пролизгување ѓон дизајн, за сите временски услови употреба.Погоден за повеќето домашни миленичиња куче и puppies да се носат.Дизајниран како куче пешачење чизми, куче трчање или општи куче спортски чевли за едноставно одење надвор.Може да се и заштити вашето куче' s шепи од грапав камења, песок, снег или било абразивни површина, и да ги задржат своите шепи сува, чиста, топло и удобно.Едноставен и секојдневен дизајн, лесно да се стави на и полетување.Опис На објектот е збир на 4pcs едноставен и куче чевли, кои главно се направени од материјали и и усвојува трајни, анти - лизга гумени чевли ѓон, и добро може да се заштити вашето домашно милениче куче s шепи од грапав камења, песок, снег или било абразивни површината и да ги задржат своите шепи сува, чиста при одење надвор.Лесно да се носат, навистина мора да се има за вашата прекрасна пет кучиња.Функција - Боја : Црна.- Материјал : Гума.- Size XS : 5. 5x4. 9x15cm.- Големини : 6x5. 3x16cm.- Size M : 7x6. 2x19cm.- Size L : 8x7x22cm.- Size XL : 9x8x24cm.- Погоден за повеќето домашни миленичиња куче и puppies да се носат.- Дизајниран како куче пешачење чизми, куче трчање или општи куче спортски чевли за едноставно одење надвор.- Може да се и заштити вашето куче s шепи од грапав камења, песок, снег или било абразивни површина, и да ги задржат своите шепи сува, чиста, топло и удобно.- Тешко против пролизгување ѓон дизајн, за сите временски услови употреба.- Усвојува прилагодливи лепило предвремени затворање дизајн за да се обезбеди одговара.- Едноставен и секојдневен дизајн, лесно да се стави на и полетување.Пакет Including4 x Snow Чизми.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Топ : Neoprene + Мрежа; Грб : Анти лизна Гума.Задржи вашето куче е шепи чисто, удобно и добро заштитени.Гумен ѓо

Против Пролизгување Трајни Единствена Голема гума стабилност и заштита од остри објекти; го Штити шепи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Пета мерки околу 1 инчи" [ High Quality ] Мека

Гумен ѓон.Вратило мерки околу Средината на Листот од лак.Пета мерки околу 2 сантиметри.Fashinon s најдобрите

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Овча.Термопластични Elastomers единствена

100% Полиестер Атмосфера Руно Бебе Booties.Руно единствена.Вратило мерки околу Глуждот од лак 【АТМОСФЕРА РУ�

Произведено во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.Вратило мерки околу Глуждот од лак.Подигнете от

Обичај се Вклопуваат Систем – да се Отстрани, dual табани во Средна и Широко се предвидени за да се овозмо�

ГАРАНЦИЈА Доенче снег чизми Multicolor,три димензии погодни за бебиња од 0 18 месеци,100% задоволство гарантир�

Памук или СТП кожа.Полиуретански ѓон.Бебе чизми изработени од платно и памук / СТП кожа големи,меки Анти

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Синт

Удобно и дише : Одличен подарок за домашни миленици!Мека ткаенина прави вашето домашно милениче повеќе �

????ПОГОДЕН ЗА ЛАДНО време Користење на windproof материјал го задржува шепа топло.Одлична за slippery floor, отворе

Лесно да се носат, удобен и удобно.Го штити вашето домашно милениче' s feet од се навлажни, кога тие одење на

Произведено во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.Вратило мерки околу Глуждот од лак.Подигнете от

Прави исцелување придобивките од магнети полесно да се применуваат директно на hoof.Изградени надвор од �

ткаенина единствена.Пета мерки околу 1 инчи" [ High Quality ] Мека и Лесна Руно Материјал, КожаПријателски без �

Мека Faux Крзно.Гумен ѓон.Мекост:супер флексибилна пена единствена има вдлабнатини така што секој чекор

100% Памук.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Вратило мерки околу Глуждот од лак.Подигнете отворање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.вештачки единствена.Пета мерки околу

Scroll