Обновено
RSGK VR Очила, 3D VR Очилата се Погодни за ТВ, Филмови и Видео Игри, VR Слушалки со Далечинска Контрола, Компатибилен со 4.5-6.0 инчен Мобилни Телефони

RSGK VR Очила, 3D VR Очилата се Погодни за ТВ, Филмови и Видео Игри, VR Слушалки со Далечинска Контрола, Компатибилен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 273.60

Висок-квалитет VR содржина ќе ве однесе во некоја нова 360° светот, што го прави вашите соништа на дофат на вашите прсти.Длабоко прилагодено оперативен СИСТЕМ за VR, интегрирање на апликации, забава и социјалните интеракции.На светлина од 94% леќа е донесен, и анти-рефлексија и анти-сина светлина слој леќа е усвоен за да се спречи око замор кога користите слушалки.Силата на системот на заштита и мека носот влошки се намали стресот и да се обезбеди удобно носење искуство.Тоа е погоден за паметни модели на 4.5-6.0 инчи бренд на пазарот, и поголем екран, повисока резолуцијата, толку подобро 3 D ефект и повеќе пријатно искуство.Пред монтажни адсорпција дизајн го зголемува топлина дисипација простор и топлина дисипација е брз и жесток.Тоа е едноставен и лесен за да го инсталирате и да ги преземат, со што се решава проблемите на спарно носи и топлина дисипација на мобилен телефон.Покани вашето семејство и пријатели за да ги внесете извонредно VR светот и споделување на љубов преку VR слушалки.Тоа е идеален за одмор подароци за деца и возрасни-Денот на Таткото, ноќта на Вештерките, Велигден, Божиќ.параметар : Материјал : ABS инженеринг пластика/вештачка leather Lens : 40mm дијаметар ПММА aspherical оптички смола lens Interactive режим : Комбинација на главата се контролира и да се справи далечински control Myopia : 0-600 Viewing агол : 90-100 degrees Interpupillary растојание прилагодување : Interpupillary растојание : 60-67 MM, поддршка двојна interpupillary и објект растојание на вредноста system Support мобилни телефони : 4.5-6.0 инчен мобилни телефони (во рамките на големината 178*83mm)Мобилен телефон резолуција : 1920*1080 P и above Package Содржина : VR очила×1 Remote контрола×1 Manual×1 Mirror крпа×1.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Знак Носител на Пиедестал, 24x36, Стипса, Хром Овој оглас е за секој.Објект : Пријавете се на Држачот за Монт

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Тонот на вашите нозе и задник зголемување дефиниција со носење на нашиот прилагодливи глуждот тегови р

Категорија : Фанови, Термичка Управување, Термо Течност За Ладење, Греење).Mfr : Напредно Термички Решени

Најдобар Семејствоголемина Стискаш Шише : лесно Можете да го користите нашите пластични точење да се пр

На руно ткаенина е удобно, стерео по мера се намали одговара.ткаенина windproof нечистотија со валкани чисте

★ Сликите се направени од вистинска предмети.Бојата разликата е предизвикана од разликата во светлина�

Школка материјал е тешко пластика.Транспарентен црн материјал, издржлив, dustproof, и shockproof.Секоја лента има

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Здрав Материјал Направени од високо квалитетна ABS и нерѓосувачки челик материјал, добро изградени, не с

Пластични Растенијата.Материјал : Пластични Растенијата Главна Боја : Зелена.Вкупната Големина (Макс.) :

ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.61

❀ вино стакло екранот стојат со тркала, романтични ковано нерѓосувачки челик занает, погоден за коктел

Длабоко чистење, ефикасно да се отстрани вишокот на cutin, нечистотија и козметика остатоци во порите.Наза

Направени од цврст месинг.Атрактивни камин додаток.Знакот мерки 11 / 2"H x 31 / 2"В Солидна Месинг ОТВОРЕНА / �

Производителот гаранција може да не се применува.Пакување од 100 x sкука челик пластични обложени 100mm.Кујн

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Се користи за дела за кои се бара чести отстранување, тоа во голема мера може да го подобри услуги живот �

СТУДЕНТОТ АНГЛИСКИ јазик за УЧЕЊЕ ПРИДРУЖНИК : CD играат различни учење Цда.Bluetooth), repeat (повтори функција,

Висока ефикасност до 96%.Вграденво активна ПРЕСТАПНА функција.Тип ХЛ LED Драјвер за употреба во Класа I, По�

Oxford 47во.забава стојат и 1500 W електричен камин вметнете со длабоко дневник екранот и бојапромена на пламе

Универзална Светилки : се Користи за Брзинометар Броило Tachometer ИнструментТаблата.Карактеристики : Светл

Безбедно и Издржливи : Нашата птица игралиште решетката е направен од 100% природен, нетоксични материјал

Наменета за сите денот удобност со издржливи сепак флексибилен и супер лесни рамка.Сепак традиционални

Дел Статус : Активен.Тип На Сензор : Акцелерометар, 3 Оска.Сетилните Опсег : ±2g, 4g, 8g.Интерфејс : I2 C.Напон На

Спецификација на производот : име на Производ : облека закачалка, облека rail Product материјал : metal Product боја :

Scroll