Обновено
wangpeng Нови Ладење Вентилатор за Razer Нож 14 2013-2015 RZ09-0116 RZ09-0195 RZ09-01161E31 / RZ09-01161E31-R3U1 RZ09-01953E72 / 01952E71 DFS501105PQ0T / R1 Фан

wangpeng Нови Ладење Вентилатор за Razer Нож 14 2013-2015 RZ09-0116 RZ09-0195 RZ09-01161E31 / RZ09-01161E31-R3U1

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1416.00

100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 3 месеци Гаранција.Како на сликата.Само Компатибилни Модели : За Razer Нож 14" 2013-2015 RZ09-0116 RZ09-0195 RZ09-01161 E31 / RZ09-01161 E31-R3 U1 RZ09-01953 E72 / 01952 E71 DFS501105 PQ0 T / R1 Серија Лаптоп.Ве молиме проверете ги и модел и сликата пред да ја купите.НОВИ Ладење Вентилатор За Razer Нож 14" 2013-2015 RZ09-0116 RZ09-0195 RZ09-01161 E31 / RZ09-01161 E31-R3 U1 RZ09-01953 E72 / 01952 E71 DFS501105 PQ0 T / R1 ФАН.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тип : 4010 фан, Димензија : 40*40*10мм.Конектор : 2pin(2.5).Имајќи Тип : Ракав / масло.Пакетот вклучува : 2* DC 12 V вентила

32 бои на LED светилки може да се запознаа за да се обезбеди силна кул ефект за да го прикажете вашиот стилс

Кул Осветлување : Во прилог на нормална RGB светлина ефект, има единствена виножито режим.RF Безжичен Дале�

BZBYCZH Компатибилен за ДЕЛТА QUR0912 VH 12 V 0.60 НА 90x90x25mm 9 CM 4 Pin Вентилаторот за Ладење.Состојба тип : Brand New Вентила

Долг живот ракав имајќи за подолг животен век.Широк Компатибилност : најчесто 120mm големина за компјутер

Вистински ОЕМ Dell Задните Случај Фан Кулер Фан.Дел Број : 9 DVNN 09 DVNN CN09 DVNN.Модел(s) : DASA0820 R2 U, PVA080 F12 H, MF80201 VX.Одг�

Подобрување на ладење и струење на вашиот случај / систем со оваа Apevia 60mm x 60mm x 25мм црна молчи фан.Тоа нуди

Девет фан исклучување на пренасочување дизајн ножеви, струење од жлебот на површината на сечилото, може

100% Сосема нов и Висок квалитет.Одличен квалитет, брза испорака, едноставно по продажбата.Ние правиме ма�

Се работи за сите Antminers со PWM 4pin Фанови.Неговата двојна чипови (еден plug секоја) вештачки генерираат 2200~6500 �

Одлична дисипација на топлина ефект за да се спречи игра конзола топлина штета и го продолжи животот на

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

?PBT АНТИПЛАСТИЧЕН МАТЕРИЈАЛ?Дојдовни PBT антипластични материјали, заштита на животната средина оган, бе�

♥ 【2 PACK 120 MM ФАН 1500 RPM】 : 120x120x25mm / 4.7x4.7x1in.Напон : 12 V; Брзина : 1500 RPM; Струење : 57 CFM; Бучава : 23d BA; Имајќи : Ракави

6010 вентилаторот за ладење префрлување напојување ладење шасија лист DCDC вентилаторот за ладење голема в

На врвот на фан сечилото да има континуирано и мали царинење (0.На Phanteks T30120 има уникатна 30мм фан рамка, шт�

Scroll