Обновено
Zojirushi СМ-WR36EAP Нерѓосувачки Кригла, 12-Унца, Светло Сина

Zojirushi СМ-WR36EAP Нерѓосувачки Кригла, 12-Унца, Светло Сина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 794.40

Нерѓосувачки челик вакуум изолација чува топли пијалаци или за ладно часа; задржување на Топлина : 187°F @ 1 час. / 153°F @ 6 часот.; Ладно задржување : 48°F @ 6 часот. 2-чекор капак процесот на пуштање на спречува вишокот на кондензација на затка од се распространети надвор додека се отвора капакот.Воздухот се пропустливи на отворот овозможува пијалоци да тече од непречено, без пожари или се потопуваат.Затка disassembles за темелно чистење и тесни опремени флип-отворање на капакот држи пијалоци потопла или постудено.Лесен-за-чистење, дамка & мирис отпорни nonstick обложени внатрешни работи.Zojirushi нерѓосувачки челик вакуум изолирани кригла чува топли пијалаци или за ладно часа со лесен-за-чистење nonstick обложени внатрешни работи, направен со посебна производна техника е да се направи телото ултра-лесен и компактен.На 2-чекор капак процесот на пуштање на спречува вишокот на кондензација на topper од се распространети надвор додека капакот се отвара и затка disassembles за темелно чистење.Воздухот се пропустливи на отворот овозможува пијалоци да тече од непречено без пожари или overslowing.Безбедност функција за Заклучување спречува капакот од отворањето случајно.Шише има 1-5/8 инчен (4cm) широк отворање на устата.Направени на BPA-free пластика и нерѓосувачки челик.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Овие Производи се убави.Ако ги сакате, тие се убаво декорација за вас.Овие Производи можат да се прилаго�

Сет Од 4 Чаши & Кригла Дрвото Димензии : 5.5" x 3.5" x 4.75" Капацитет : 16 Унци По Кригла.Уникатна, Карактеристичн

Сината Fluted dinnerware е вистинско задоволство за очи и привлекува во секоја генерација.Но, на почетокот на но

Премиум квалитет на 16унца патување гимнастик за топли и ладни пијалоци.Нерѓосувачки челик внатрешниот

Ова не ' рѓосувачки челик изолирани гимнастик е совршена за уживање на пијалоци во вашиот дом, канцелари

Стисок на 16унца нерѓосувачки челик термички патување кригла, емералд зелена дизајн.Двапати ѕид термичк

Нерѓосувачки челик патување кригла.Ова има 14 oz вредност на течни и доаѓа со лесензафат се справи и палец

Еднократно, ЕкоПријателски, Издржливи : Ние нудиме доживотна гаранција.BPA Free, НеPoroи хипоалерген.Топла и �

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Леснозафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на �

Премиум квалитет на 16унца патување гимнастик за топли и ладни пијалоци.Нерѓосувачки челик внатрешниот

Asobu носи повторно најдобар од најдобрите Ние ја вашата омилена изолирани шише за вода на Asobu Mighty Колба на

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладн�

ЗАГАРАНТИРАНА БЕЗ КРШЕЊЕ.Предаден во сопствени направени еколошки пакет за да се обезбеди тоа ќе прист�

Квалитет на 16унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладн�

На Rambler 10 мл Пластовидно Кригла се направени од издржлив нерѓосувачки челик со двоен ѕид вакуум изолаци�

НАСА Мода Техника Метал Патување Шише 350ml.Вакуум двоен ѕид.Погоден за топла или ладна течност.Рака мие с�

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Леснозафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на �

На Mimo патување кригла има чисти и јасни бела завршница, покриена со јасна пластичен капак со лизгачки ме

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 14 унца нерѓосувачки челик патување кригла е совршен за сите видови на вн

ПАТУВАЊЕ ЧАШИ СЕ КУЛ! Ова е 14oz Нерѓосувачки Челик Патување Кригла.Со својата убава мазна површина и удо�

Scroll