Обновено
Преносни Грејач за Автомобил,12V 150W Брзо Греење ветробранското стакло се Одмрзне Defogger,2-во-1 запалка приклучок Грејач & Автомобилот Ладење Вентилатор за Сите Автомоб?

Преносни Грејач за Автомобил,12V 150W Брзо Греење ветробранското стакло се Одмрзне Defogger,2-во-1 запалка приклучок

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 743.76

Тоа е издржливи и безбедни.Тоа е многу погоден за одмрзнување, demister, demister и снег отстранување.☞Тоа е широко се користат во обичните електрични апарати како што се автомобили, камиони, автомобили, клима, итн. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Ќе може лесно да се инсталира и место на бојлер за во автомобил. 【ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ】Тоа е многу погодна за многу видови на автомобили, кампување и RV патување да се задржи топло во зима.Мали димензии, лесно да се носат и лесно да се инсталира.☞Безбедна употреба, изградена-во осигурач, автоматски напојување-исклучување за заштита, чист бакар на жица е дебел и долг, нема да ја оштети батеријата или греење на жица.☞180° заградата е дизајниран за слободни прилагодување, кој е многу удобен и практичен.Автомобил грејач може да помогне да се реши проблемот кој постои магла и мраз на вашиот автомобил шофершајбната блокирање на вашиот поглед.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Одржува внатрешна температура толку висока како и 110°F / 43°C (± 5°F / 3°C).Карактеристики врвот и од страна

▲.Олабави запленети хардвер, лежишта, запчаници, pulleys, повлечи ореви, во согласност апликации, резервоар

Preminum Материјал : Нашите конкретни лекување ќебе е направен од цврстата алуминиумска фолија крпа, која м�

МОЌЕН ЕФЕКТ : Греење подлога е до 10inch широк.Те спаси најмалку $50 Греење ефект е 3 пати поголема од онаа на 3

Дијаметар (inchshort) : во 14 до 15 во.Тапан материјал : поли.Тапан големина : 15 литри.Мин температура : 10...

Вистински ОЕМ замена дел.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Пијалоц

????Супер меки и удобни ткаенина има суптилен сјај, кој е особено погоден за есен и ладни зимски временски

Висок вати густина thaws замрзнати земјата.Брзо да ги отстрани мраз пред конкретни прелива.Се топи снегот

Висок вати густина thaws замрзнати земјата.Брзо да ги отстрани мраз пред конкретни прелива.Се топи снегот

Scroll