Обновено
Sharvgun Лав Лице Месинг Вратата Knockers Вратата Décor Showpiece Метал Figurine 0.88 lbs, 6 Инчи

Sharvgun Лав Лице Месинг Вратата Knockers Вратата Décor Showpiece Метал Figurine 0.88 lbs, 6 Инчи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1055.76

Лав Лице Месинг Вратата Knockers Вратата Décor Showpiece Метал Figurine.Тежина : - 400 грама, Големина : - 6 Инчен, Продажба за : - 1 Парче.Идеален за домашна декорација, молитва pooja, Божик, Нова Година на Подарок.Тоа е рачно изработени објект изработени од месинг.Бојата може да биде малку поинаков од сликата, големина може да се разликуваат за 0,5-1 инч.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

"Карактеристики : 1 Поради прирачник за мерење, производот има одредени димензионални толеранција Висти

1 Материјал : додатоци се направени од висококвалитет смола, трајни, и невкусна, погоден за courtyards и соби...

Уникатен Дизајн : вратата knocker има едноставна структура, силна повлече прстен, и лесен за употреба.Оваа В

✿ 【Исклучителен дизајн на змеј главата форма】 : вратата knocker на змеј главата форма има едноставна стру�

Издржливи, направен од високо‑квалитет месинг, не е лесно да ' рѓа и згаснат, долг животен век.Одлично из

Вратата или портата knocker (рачка) : Џунглата волкот дизајн.Димензии : 2*4*7 инчи (L*W*H) Тежина : околу 500 грама.Из

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Материјал : Бронзени со Бакар.Димензии : 21.00 инчен Висина X 8.00 инчен Ширина X 2.00 инчен Длабочина.Направени

Трансформира вашиот дом во палатата кога ќе го додадете овој гроздобер стил, селски леано железо лав гл�

⛳⛳Оваа голема врата knocker е погоден за секоја врата на вашиот дом.Влечење тоа е како отворање врата за не

Оваа Horned черепот вратата knocker ѕид украс е направен од висок квалитет смола материјал, тоа е издржливи и б

Слон Со Врата knocker Месинг Скулптура Вратата Декорација staue figurine 1.54 lbs, 8 Инчи.Тежина : 700 грама, Големина : 8

Материјал : Направен од смола и метал,Вратата Knocker се издржливи и долготрајни,исто така, тешко и стабилни

Разноврсна : Черепот Вратата Knocker е погодна за внатрешна и надворешна декорација,совршен за ѕид,прозоре�

73 инчи)● Применливи луѓе : сите● Применливи сценарија : градина дрвени врати, порти, куќа врати● Фактур�

Ви благодариме за вашето разбирање На ретро форма дизајн го прави тоа повеќе уникатен и додава око‑фаќ�

Вратата Knockers кои го прават одличен прв впечаток.Добиете вашиот Вратата Knockers денес тука.Вратата Knocker.Чек�

Scroll