Обновено
RR-YRA Професионални Алуминиумска Рамка Шминка Стол, Шминка Стол со Возилото, Светлина Свитлива Салон Стол, Фотелја, Counter Висина, Може да го Поддржи 150Kg Тежина,Злато

RR-YRA Професионални Алуминиумска Рамка Шминка Стол, Шминка Стол со Возилото, Светлина Свитлива Салон Стол,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 7890.24

ღ Стабилност и удобност : директорот стол донесува стабилна и издржливи рамка, која може да го поддржи до 330 фунти и има повеќе стабилна структура.Ова ви овозможува да се зголеми вашиот став, подобро да се види целото поле на гледање, како и контрола на публика, но таа, исто така ви овозможува да се изврши подобро и работат подобро.Исти со висок квалитет на Оксфорд ткаенина, бојата на кожата е мека, ткаенина има добра еластичност, и не ќе бидат деформирани за долго време.Боја : црна, сребрена, розева, gold Material : Алуминиум легура + Оксфорд cloth Bearing тежина : 150kg Size : 58×42×110cm Weight : за 6gk Package Содржина : Виткање стол*1.Свитлива, преносни и лесни Оксфорд ткаенина седиште.Произведени во луксузен завршува.Убава нова алуминиумска виткање стол.Што е уште поважно, дизајн на седиштето е многу погодна за седи удобно во текот на целиот ден долго. ღ Применливи сценарија : Овој стол е многу погодна за убавина шминка уметници и режисери, актери или вработени, но, исто така, одлично за семејствата, училиштата, настани и бизниси.За оние кои како декорација, можете исто така да го промени седиштето и backrest на различни бои.ღ Идеална работа асистент : директорот стол е идеална работа асистент за beauticians и режисери, актери или персоналот.Thermoset и прав-обложени алуминиум рамка.Интегрирани потпирачи за раце и footrests обезбеди удобност и поддршка.Нашите виткање столици се лесни и преносни и лесно може да се пресели од едно до друго место. ღ не заземаат просторот : Не треба да се движат огромен едно парче стол со голем напор. ღ Алуминиум рамка и удобно ткаенини : Направен од висок квалитет на алуминиум, завртка засилување е стабилна и издржливи, и не се деформира.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Универзална Светилки : се Користи за Брзинометар Броило Tachometer ИнструментТаблата.Карактеристики : Светл

Тоа е ефикасен дури и во екстремни средини.Одлична сигурност : Ефикасно да ги заштитат рацете и лактите �

Овој далечински управувач складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа, таписерии и издржли

90% Polyamide, 10% Spandex.Еластична затворање.Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат Линија или Сува.Стил : Секси за

Наменета за сите денот удобност со издржливи сепак флексибилен и супер лесни рамка.Сепак традиционални

Дрексел 34 во.електричен камин грејач со длабоко дневник екранот, мултибоја пламен, а тиково mantel.Самосто�

[Компатибилни Модели] ECSEM замена бендови Компатибилен за Coros АПЕКС 42mm / ТЕМПО 2 smart watch.Забелешка : за Coros АП�

Дизајниран за Постојан Поставување на меки или стврднат шахти.Длабока пенетрација дава овој стил на за�

Направени од цврст месинг.Атрактивни камин додаток.Знакот мерки 11 / 2"H x 31 / 2"В Солидна Месинг ОТВОРЕНА / �

Категорија : Фанови, Термичка Управување, Термо Течност За Ладење, Греење).Mfr : Напредно Термички Решени

Школка материјал е тешко пластика.Транспарентен црн материјал, издржлив, dustproof, и shockproof.Секоја лента има

Производителот гаранција може да не се применува.Термос вакуум изолација технологија за максимална те�

[Компатибилен Модел] Специјално дизајнирани за Fitbit Обратно 3 / Fitbit Смисла Бендови.Лесен за заклучување в

Високквалитет VR содржина ќе ве однесе во некоја нова 360° светот, што го прави вашите соништа на дофат на �

92% Полиестер, 8% Elastane.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.Атлетик одговара е направен за спортисти и е т

Пролет или Есен или било сезона во сите!Со секое парче рачно изработени за селски шарм, не две полиците ќ

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Oxford 47во.забава стојат и 1500 W електричен камин вметнете со длабоко дневник екранот и бојапромена на пламе

СТУДЕНТОТ АНГЛИСКИ јазик за УЧЕЊЕ ПРИДРУЖНИК : CD играат различни учење Цда.Bluetooth), repeat (повтори функција,

памук смеса.Рака Мие Само.Карактеристики : Божиќ облека и прибор, од дрво / елени главата, писмо печатени,

Спецификација на производот : име на Производ : облека закачалка, облека rail Product материјал : metal Product боја :

Најдобар Семејствоголемина Стискаш Шише : лесно Можете да го користите нашите пластични точење да се пр

Се користи за дела за кои се бара чести отстранување, тоа во голема мера може да го подобри услуги живот �

Scroll