Обновено
FAKEME Авто Автомобил Автобус Магнетни LED Итни Светилник Флеш Strobe сопирачките, 12V Килибар 60-90 пати/мин Трепкачко Сино

FAKEME Авто Автомобил Автобус Магнетни LED Итни Светилник Флеш Strobe сопирачките, 12V Килибар 60-90 пати/мин

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 825.60

Погоден за штанд, на патот за влез, градилиштето, аеродром, итн.Голем круг на сопирачките, може да послужи како удираат предупредувачки сигнал за безбедност.Трепка Фреквенција : 60-90 пати/мин.Овој производ има само трепкачко светло за предупредување, нема звук.Работен Напон : 12 V, 0.3 A. Опис : Голем круг на сопирачките, може да послужи како удираат предупредувачки сигнал за безбедност - Погоден за штанд, на патот за влез, градежно - сајт, аеродром, итн. - Овој производ има само трепкачко светло за предупредување, нема звук. - Работен Напон : 12 V, 0.3 A - Трепка Фреквенција : 60-90 пати/min Specification : Дијаметар : Прибл.127mm/5 инчен - Висина : Околу.102mm/4 инчен - Инсталација дупка кол : прибл. 5mm/0.2 инчи - Материјал : PC и ABSPackage Вклучува : 1 Парче Light Your задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Повеќе детали

- Diameter:
Approx.127mm/5 inch
- Height:
Approx.102mm/4 inch
- Installation hole dia:
approx. 5mm/0.2inch
- Material:
PC and ABS
Package Includes:
1 Piece Light :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Слични производи во категоријата

На жолт кабел е поврзан со позитивниот пол до промена на трепкање на моделот.Подобри се вози безбедност

Вториот копчето за да се префрлате помеѓу 13 различни трепка модели.На стакло трепкачко светло специјал�

Компатибилен со сите оние возила опремени со 12 V моќност штекер Висок квалитет ABS школка.Високо квалите�

【Издржливи во употреба】Трајни алуминиум легура база, shockproof, висока топлина дисипација перформанси...

【Материјал】Нашиот автомобил вратата LED предупредување strobe светлина со 5 LED, Задебелена ABS Домување, нис�

Број на LED : 6 X LED(Секоја Светлина) 4 X Заштита Влошки и некои Завртки.10 во , Висина : 0 50000 часа на ЛЕР долг жив�

Правец на стрелките на часовникот Брзо Ротација (300ms) Работна Температура : 40 ~ 50 сте ree целзиусови степен�

Напојува со 4 висок интензитет Led диоди со оптичка леќа 16 различни трепка модели.Со мемориска функција.Б�

Оваа единица може да работи на напони кои се движат од 85 до 265 V AC 4 Флеш Модели се достапни со избор на ско�

Тип : 24 V DC црвено ротирачки предводена од менувачот.Инсталација : гром дното.Ниво на звук : 90d B.Материјал :

ЦЕЛОСНА 360° ПОКРИЕНОСТ Висок квалитет јасно домување за високо transmittance, обезбедува 360° осветлување покр

Школка и база се изработени од високо квалитетен материјал, кој не е само издржлив, но исто така стабилн�

Лесно тврди процес поднесе барање во секое време 24 / 7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откаж�

18 различни избор на strobe модели со притискање на едно копче за да го циклус преку режими.Посветла и поефи�

Суперсветли Led диоди.Заменлив / Компатибилен со : Сите автомобили и уреди опремени со 12 V извор на енергиј

(1) Олук Заградата и сврзувачки елементи (1) Олук Заградата и сврзувачки елементи(1) 47" Полна Големина Свет�

Суперсветли Led диоди.Заменлив / Компатибилен со : Сите автомобили и уреди опремени со 12 V извор на енергиј

Шест напредно флеш модели за да изберете од, кој се контролира со допир на едно копче од control panel е предви�

Висок Интензитет LED Strobe Светлина за Сите Итни Возила и Безбедноста Предупредување Возила, dual шофершајбн

(Кога жолта линија хитови црвена линија, режимот ќе се промени.УлтраВисока Видливост : Surface mount strobe светл�

Боја : Жолто.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Инсталира на било кој Метал Покрив со 4 Тешки Магнетни Месеци и Заштит

Килибар леќа.На следната генерација во возилото.Дизајниран во текот со најновите stateoftheart LED технологија

Магнети на дното овозможи на светилник за да биде прикачена на возило или метална површина.Среќа Произв

Светла Килибар Led диоди Напојува Батерија, Литиум Јонска Вклучени Идеален за Изградба, Влечни и Пилот Ав

Gen4 ВОДЕНА површина планината lighthead Времето и вибрации отпорни Самовработување 22 модели.Двата или едно�

Различни инсталација методи за вашиот избор, флексибилен и лесен.Може да се користи за пречка предупред

Водоотпорен : IP го Оценувате 65.75см Боја : Црна Домување Тековни : 333 ма Wattage : 30 W (3 W / LED) Број на LED : 10 X LED / Lig

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 : Секое складиште strobe светла содржи 6 чипсети и 6 W моќ, доаѓа со вграденво flasher и топлин�

Компатибилност : Одговара за било автомобили,12 V на камиони,приколки и сл.Било Апликации на возила.Црвен�

Scroll