Обновено
Kawaii Розова Јагода Шминка Козметички Торба Големи Водоотпорен Кожа Патување Toiletry Торба Случај за Жените Сочинуваат Торба Организатор

Kawaii Розова Јагода Шминка Козметички Торба Големи Водоотпорен Кожа Патување Toiletry Торба Случај за Жените

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 599.76

【Мазна Двојно Патентите】 непречено патент ви овозможува да го отворите козметички торба и да ги преземат содржина е многу лесно.Идеален за одмор, службено патување, апарати за домаќинство, салата, шминка, бања организација. 【Мултифункционален Патување Toiletry Комплет】Совршено функционира како toiletries торба, патување шминка организатор, патување toiletry торба, туш торба, патување бања торба, се мијат торба. 【Засилен се Справи со】 На здрав справи го прави полесно да се носат.Тоа е расклопна.Ќе сакате вашиот козметика за уште се организираат дури и на отворено?Сега можеш!Се грижите за вашата козметика се неуредна и вашата шминка четки валкани вашата торба, не постои соодветен простор за чување на вашите викимедија и кармин кога сте надвор.Зошто да Изберете Нашите Патување Шминка Организатор Торба 【Голем Капацитет】 главната преграда е 5. 【Мултифункционален】 Оваа шминка патна торба не само што може складирање на вашата козметика, но, исто така, накит, електронски додатоци, камера, етерични масла, toiletries, бричење за полнење, вредни предмети и така натаму.9 инчи висок,повеќето шминка може да биде во исправена позиција да се заштитат вашиот стаклено шише од дампинг.9 инчен, патување шминка торба задржете сите ваши козметика или toiletries организирани. 【Водоотпорен】 козметичката торба е изработена од водоотпорен материјал. 【Одличен Подарок Избор】 Потрага по совршен подарок за вашата мајка, пријателка, сопруга, ќерка, најдобриот пријател и колеги?Оваа шминка кутија е добро за одмор, патување, бизнис патување, надвор активности, бања организација.Компактен, преносни, лесни, добро спакувани, мека .Кога е полн со нешта, таа ќе стојат подобро.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

✿ВисокоКвалитетни Материјали : козметичката торба е направен од носатотпорни, twill ткаат материјал, со р

Дали сеуште се грижите за тоа како да се спакувам вашиот козметички четки?Дали сте вознемирени дека ваш�

Calidad prémium : estas cajas de regalo están hechas де материјал де алта calidad.Esta pieza elegantemente brillante consta де материјал brillante fabricado con

Направени од Faux Кожа со винил ги чисти обвивка.Поларна Мечка лицето на предната страна со црвена и бела �

【3 ВО 1 ШМИНКА ТОРБА ПОСТАВИТЕ】 Оваа сочинуваат торба поставите доаѓа со 3 различни стилови и кеси.Голем

[Преносни "Убавина Полнач"] тежината на еден шминка торба е само 0.05 кг / 0.11 lb, на полесна тежина и правото г

Со рачка и рамо ремени, можете да го користите како чанта или торба.Казна За Шиење Технологијата, Квалит�

Премиум Квалитет Шминка Организатор Торба : Нашата шминка кеси изработени од премиум ткаенина материја

Материјал : Нашиот производ е направен од висок квалитет на памук платно .Тоа е во одлична отпорност на а

Димензии : 8" X 5.5".Патент затворање.Идеална големина за вашата чанта.Овој 8" X 5.5" пеперутка тема големи козм

ВИСОК КАПАЦИТЕТ Шминка патна торба димензии ( L* W * H) : 11.8 x 4 x 8.3 Инчи ( L W H) : x 8.7 6.3 x 5 Инчи (Clamshell Стил)Лесно д�

【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ】 100% сосема нов и висок квалитет 【УБАВА МОДА】Оваа торба карактеристики убава модел

Издржлив Материјал : Стадото крпа+сунѓерот+Оксфорд ткаенина,Разновиден и издржливи.Моден Дизајн : Оваа �

【Мода Мермер】Мермер е многу елегантна и модни елементи, исклучителен дизајн го прави шминка торба пов�

ВИСОК КАПАЦИТЕТ Шминка патна торба димензии ( L* W * H) : x 8.7 6.3 x 5 Инчи(Големи),( L* W * H) : 8.3 x 2.8 x 4.8 Инчи(Мали).Лес�

Премиум Материјал : HEETA шминка торба е направен од висококвалитет полиестер, водоотпорен, трајни, и абра�

【Прекрасни Подароци】Топлина трансфер печатење, мазна како кожа сеча & водоотпорен слој, Image print е светл�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

КОЗМЕТИЧКИ ТОРБА МАТЕРИЈАЛ ГОЛЕМИНА : Twill ткаенина + нето џеб + еластична бенд големина е 22.5x15x13.8cm / 8.9x5.9x5.4i

Може да се стави 300 ML лосион + 300 ML лосион, козметика, toiletries сите може да биде инсталиран.Тоа е, исто така, и�

Модерен шминка торба за вас и вашите девојки!Атрактивен дизајн и живописни во потрага е погодна за сите

【Уникатен Подарок Идеи】Подароци идеи кеси погоден за мама, баба, gigi, нана, тетка, auntie, ќерка, сестра, бра�

Нашите Козметички Кеси се совршени за маж или жена на било која возраст.шминка торба има доволно простр�

Без оглед на тоа дали детето е во пливање или не, деца како него многу, не само поради тоа што плива многу

Големина : 23.5 cm ( 9.25 инчи ) * 17 см ( 6.69 инчен) .СОВЕТИ : Прирачник за мерење дозволена грешка.ЦИТАТ : Влијание �

Го сочинуваат торба е : 100% полиестер, бела боја торбичка со црна патент.Димензии во см : 23 см х 17 cm (9.06" x 6.69")

【ГОЛЕМА СПОСОБНОСТ】12" L x 8.3" W x 7.05" H инчи.Ова патување шминка организатор торба има двојноlayer дизајн, прв�

Scroll