Обновено
Пневматски Алатка Додатоци 10pcs OD Цевка Цевка Притисни Во 5 Порт Гас Брз Фитинзи Конектор Спојка Црна Воздух Пневматски Фитинг 5 Начин Еден Допир 4mm да 12mm Машини Делов

Пневматски Алатка Додатоци 10pcs OD Цевка Цевка Притисни Во 5 Порт Гас Брз Фитинзи Конектор Спојка Црна Воздух

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1884.72

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf/cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : -750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~60 C.Одговара За Tube Материјал : СТП / Најлон ,Полиуретан.Брзо Монтирање Материјал : & Пластика.Спецификација : Цевки за Надворешниот Дијаметар : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm,14mm,16mm.OD Hose Operating Притисок : 0~10.2 kgf/cm2 (0~1.0 Mpa)Негативен Притисок : -750mmhg (10 Torr)Температурата на работа Опсег : 0~60 CFit За Tube Материјал : СТП / Најлон ,Polyurethane Quick Фитинг Материјал : & Plastic Quick Фитинг Боја : Сребро,Black Package Содржина : 10 Pcs Брзо Монтирање.

Повеќе детали

Pipe Outer Diameter:
4mm,6mm,8mm,10mm,12mm,14mm,16mm.OD Hose
Operating Pressure:
0~10.2kgf/cm2 (0~1.0Mpa)
Negative Pressure:
-750mmhg (10 Torr)
Operating Temperature Range:
0~60C
Fit For Tube Material:
PU / Nylon ,Polyurethane
Quick Fitting Material:
& Plastic
Quick Fitting Color:
Silver,Black
Package Content:
10Pcs Quick Fitting

Слични производи во категоријата

одговара за L3832 XRA L3832 XRW L3872 VRV L3872 VVV L3872 VYV L3872 XVB L3872 XYB L3882 VRV L3882 XRA L3882 XRW L3882 XVA L3882 XVW L6892 VRV L6892 VYV L8610 PV L8610 RV ME3842 VRV

Оваа графичка картичка е мирна и тивка, обезбедување на подобра средина за игри на среќа и мултимедија.К

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Дрексел 34 во.електричен камин грејач со длабоко дневник екранот, мултибоја пламен, а тиково mantel.Самосто�

ГОЛЕМИНА : 9 од 3 инчи и 0.12 инчи дебела.Долготраен акрилик материјал е лесен, но не е мало.ТРИДИМЕНЗИОНАЛН�

Производителот гаранција може да не се применува.Термос вакуум изолација технологија за максимална те�

СТУДЕНТОТ АНГЛИСКИ јазик за УЧЕЊЕ ПРИДРУЖНИК : CD играат различни учење Цда.Bluetooth), repeat (повтори функција,

По завршувањето DIY дијамант сликарство е процес на постојано да се прилагоди себе си и споделување на ср

[Компатибилен Модел] Специјално дизајнирани за Fitbit Обратно 3 / Fitbit Смисла Бендови.Лесен за заклучување в

Категорија : Фанови, Термичка Управување, Термо Течност За Ладење, Греење).Mfr : Напредно Термички Решени

Тоа е ефикасен дури и во екстремни средини.Одлична сигурност : Ефикасно да ги заштитат рацете и лактите �

5* Диск Големина : 3 / 8инчен* Вкупна Должина : 48mm / 1.* Широко се користи во DIY ракана одлуки, автомобилската �

Дел Статус : Активен.Тип На Сензор : Акцелерометар, 3 Оска.Сетилните Опсег : ±2g, 4g, 8g.Интерфејс : I2 C.Напон На

Направени од цврст месинг.Атрактивни камин додаток.Знакот мерки 11 / 2"H x 31 / 2"В Солидна Месинг ОТВОРЕНА / �

✔Мултифункционален облека закачалки може да се задржи вашата гардероба чисти.Тркалезната и мазна раб �

Scroll