Обновено
RR-YRA Професионални Алуминиумска Рамка Шминка Стол, Шминка Стол со Возилото, Светлина Свитлива Салон Стол, Фотелја, Counter Висина, Може да го Поддржи 150Kg Тежина,Розова

RR-YRA Професионални Алуминиумска Рамка Шминка Стол, Шминка Стол со Возилото, Светлина Свитлива Салон Стол,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1149.60

ღ Идеална работа асистент : директорот стол е идеална работа асистент за beauticians и режисери, актери или персоналот.Боја : црна, сребрена, розева, gold Material : Алуминиум легура + Оксфорд cloth Bearing тежина : 150kg Size : 58×42×110cm Weight : за 6gk Package Содржина : Виткање стол*1.Свитлива, преносни и лесни Оксфорд ткаенина седиште.Површината усвојува светла electroplating боја, која е да се носат-отпорни и не е лесно да ' рѓа. ღ Стабилност и удобност : директорот стол донесува стабилна и издржливи рамка, која може да го поддржи до 330 фунти и има повеќе стабилна структура.Што е уште поважно, дизајн на седиштето е многу погодна за седи удобно во текот на целиот ден долго. ღ не заземаат просторот : Не треба да се движат огромен едно парче стол со голем напор.Ова ви овозможува да се зголеми вашиот став, подобро да се види целото поле на гледање, како и контрола на публика, но таа, исто така ви овозможува да се изврши подобро и работат подобро.Произведени во луксузен завршува. ღ Применливи сценарија : Овој стол е многу погодна за убавина шминка уметници и режисери, актери или вработени, но, исто така, одлично за семејствата, училиштата, настани и бизниси.Исти со висок квалитет на Оксфорд ткаенина, бојата на кожата е мека, ткаенина има добра еластичност, и не ќе бидат деформирани за долго време.Убава нова алуминиумска виткање стол.За оние кои како декорација, можете исто така да го промени седиштето и backrest на различни бои.Интегрирани потпирачи за раце и footrests обезбеди удобност и поддршка.Овој стол е издржлив и силен.Професионални столчиња за шминка уметници и режисери, актери или персоналот.Стол и backrest седиште.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Дизајниран за Постојан Поставување на меки или стврднат шахти.Длабока пенетрација дава овој стил на за�

Висока ефикасност до 96%.Вграденво активна ПРЕСТАПНА функција.Тип ХЛ LED Драјвер за употреба во Класа I, По�

СТУДЕНТОТ АНГЛИСКИ јазик за УЧЕЊЕ ПРИДРУЖНИК : CD играат различни учење Цда.Bluetooth), repeat (повтори функција,

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

памук смеса.Рака Мие Само.Карактеристики : Божиќ облека и прибор, од дрво / елени главата, писмо печатени,

Направени од цврст месинг.Атрактивни камин додаток.Знакот мерки 11 / 2"H x 31 / 2"В Солидна Месинг ОТВОРЕНА / �

Се користи за дела за кои се бара чести отстранување, тоа во голема мера може да го подобри услуги живот �

Здрав Материјал Направени од високо квалитетна ABS и нерѓосувачки челик материјал, добро изградени, не с

Отворот ISO Опсег до 6400.Таа, исто така доаѓа со 3.2 инчен LCD Ротирачкиагол Следи со Широк Агол на Гледање Рок

Тоа го направи на ДОМАШНИ миленици и со користење на мелење процес за да се обезбеди внатре и надвор од р

Оваа графичка картичка е мирна и тивка, обезбедување на подобра средина за игри на среќа и мултимедија.К

YSJJNDH СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ, безбеден и сигурен.Мали димензии и мала потрошувачка на енергија / Висока кон

[Компатибилни Модели] ECSEM замена бендови Компатибилен за Coros АПЕКС 42mm / ТЕМПО 2 smart watch.Забелешка : за Coros АП�

Тонот на вашите нозе и задник зголемување дефиниција со носење на нашиот прилагодливи глуждот тегови р

По завршувањето DIY дијамант сликарство е процес на постојано да се прилагоди себе си и споделување на ср

Производителот гаранција може да не се применува.Термос вакуум изолација технологија за максимална те�

Наменета за сите денот удобност со издржливи сепак флексибилен и супер лесни рамка.Сепак традиционални

Најдобар Семејствоголемина Стискаш Шише : лесно Можете да го користите нашите пластични точење да се пр

PCGS Оценување, Уверение; Сертификација Број : 31955607 2009 Година (P) Индијанци Sacagawea Долар; Манган / Бакар / Цинк.

Категорија : Фанови, Термичка Управување, Термо Течност За Ладење, Греење).Mfr : Напредно Термички Решени

Oxford 47во.забава стојат и 1500 W електричен камин вметнете со длабоко дневник екранот и бојапромена на пламе

Безбедно и Издржливи : Нашата птица игралиште решетката е направен од 100% природен, нетоксични материјал

Дел Статус : Активен.Тип На Сензор : Акцелерометар, 3 Оска.Сетилните Опсег : ±2g, 4g, 8g.Интерфејс : I2 C.Напон На

Работен Напон : DC 10 V50 V 3).Општа намена бранеа DC мотор брзина регулатива 2.Тоа може да се користи за општа н�

Спецификација на производот : име на Производ : облека закачалка, облека rail Product материјал : metal Product боја :

Scroll