Обновено
40x 1.55 V Копчето Монета Мобилен Види батерија информации за Батеријата AG11 LR47 SR721SW LR721 V362 40Pcs AG11 LR721 362 Копчето Мобилен Монета Алкална Батерија 1.55 V за Играчка Види

40x 1.55 V Копчето Монета Мобилен Види батерија информации за Батеријата AG11 LR47 SR721SW LR721 V362 40Pcs

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 143.76

100% Сосема нов!.Внимание 1.На хартија картичка стил и боја може да се разликува од слики, ако предвид тоа, ве молиме НЕ понуда! 2. Вметнете ја батеријата во вистинската насока и да се избегне краток спој!3. Ве молиме чувајте ги батериите во суво и ладно место.4. Не ја дополните или фрлете ги исклучите во оган.Обезбеди одлична континуирано напојување за вашите уреди.Ниска само-отпуштање стапка, може да се чуваат подолго време.Ние брод од Кина, треба 21 до 28 дена за да примите пакет!.Внимание.1. На хартија картичка стил и боја може да се разликува од слики, ако предвид тоа, ве молиме НЕ понуда!.2. Вметнете ја батеријата во вистинската насока и да се избегне краток спој!.3. Ве молиме чувајте ги батериите во суво и ладно место.4. Не ја дополните или фрлете ги исклучите во оган.Карактеристики.100% сосема нов & hight квалитет!.Обезбеди одлична континуирано напојување.Висока густина на енергија, долг животен век.Спецификации.Напон : 1.55 V. Дијаметар : За 7.9 мм / 0.31".Модел : AG11.Исто така, може да биде познат како : . 19, 162, 361, 362, 423, 532, 601, 280-29, 362-1 W, AG11, D361, D362, G11, GP62, LR721, RW310, S, S12, SB-AK/DK, SP362, SR58, SR58 L, SR720, SR721, SR721 SW, TR721, V362.Употреба : Ласерски покажувач, часовник, види, калкулатор, компјутер, матична плоча, електронски речник, електронски скала, дигитална камера, PDA, далечински управувач, видео камера, срцев пејсмејкер, електронски апаратче за слушање, електронски игра, електронски инструмент, MP3 плеер, дигитален снимач на глас, играчка, на крвниот шеќер метар, холестерол тестирање метар, стотици други електронски производи.Пакет се вклучени.40 x AG11 Батерии.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Брзо Прилагодување И Меморија Задржување На Вилицата Отворање.Тенок Вилици Облик За Ореви И Цевки.Тоа Е

Поништуваат.Го прави голем водителка или housewarming подарок ВНИМАТЕЛНО рачно изработени.Салфетка Прстени �

Шефовите Форми : КУРШУМ; Глава Дијаметар(Максимум) : 8.6 mm (5 / 16 инчен); Глава Дијаметар(Min) : 4mm (5 / 32 инчен).Гла�

Брановидни Mailer Кутии : да ги Користите овие бели картонски кутии со виткање капаци да брод книги, фотогр�

1952 Линколн Пченица Отсто Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продаден и

Направени од издржлив никел позлатен материјал.Кошница се вклопува во една чаша во време, во триаголен �

Сигнал на излез линија (жолт)3 Добро Електрични Перформанси : Чиста електронски коло структура, како и до

Интегриран дизајн на телефонот случај и паричник, многу удобен за носење на отворено, поддршка стојат ф�

[Дизајни] Круг се Изедначи на Врвот со Мали Барел Главата за Брзо Сечење, Обликување, Намалување на Должи

Идеален избор за автоматско индустриска опрема за контрола и електрична енергија за следење.Користење

Пакетот Вклучува : 18 компјутери ноќта на Вештерките картички големина 5 x7 инчен, 18 компјутери боја плик с

Со голема помош на багер, гигант депонија камион и фантастична пред loader, оваа колекција се карактеризир�

1.Живописни Слика Совршен Бои Највисок Квалитет На Слики на располагање; 2.Три различни големини се дост

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Цинк легура.Производ Големина : дијаметар е за 1.57 инчен, должината на елен�

【ГОЛЕМИНА】 1 / 4 инчи диск, 7 / 32 инчен 6точка штекер 【МАТЕРИЈАЛ】 Хром vanadium челична конструкција за сила и

Тековнатауреди со покажувач на прекинувачот е за безбеден, удобен, следење или за откривање на струја н�

ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА : 11" x 3.5" х .5" (висина x широчина x длабочина).ЕКРАНОТ ДИМЕНЗИИ : Има 14 до 20 инчи висок плоч�

Направен од челик,цврсти и издржливи.Прецизни димензии,лесно да се инсталира.Тип : Батеријата Складирањ

Scroll