Обновено
YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Вилијам Морис Гроздобер Сива Лимон Овошје

YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 95.52

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфетка има сјајна сатен површина, светли бои за печатење, и 6mm набори се нежни и убави.Наместо на хартија за крпи, тоа може да се користи постојано и е повеќе еколошки.Препорачливо е да се мијат со ладна вода, не кајгана.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Погоден за јадење маси, кафулиња, ресторани, свадби, свиткување, затворен и отворен излети и повеќе, додавајќи убавината на вашата трпезариска животната средина!Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, производот може да имаат мала боја разлика.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, чест ни е да ви послужи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Големина : 20 X20 инчен(50.5 X50.5 см).Материјал : Направен од висок квалитет,Екопријателски полиестер(елеган�

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

Ткаенини : ткаенина на кориснички крпа салфетки е 100% полиестер,кој е удобно,мека и издржливи,е една голе�

WHIMSICAL ПОДАРОК Пополни со бонбони, ужина, чај кеси или keepsakes да подарите на вашата страна гости.ЕЛЕГАНТЕН

100% Памук.СЕТ ОД ЧЕТИРИ Овие смели polka точка салфетки не е реверзибилна и доаѓаат во комплет од четири; се

Материјал : Полиестер Ткаенини.Употреба : Хотел и ресторан Свадба Партија Роденден Табела Settings...

ПАРТИЈА МАСА ДЕКОРАЦИИ – Акцент вашиот јадење табели со еден допир на елеганција со додавање на овие пр

Идеален за било која партија или прослава.Тоа обезбедува бои не исчезнат и да заврши и текстура на ткаен

1 Десетина (12 Салфети) Салфетки за трпезариска маса салфетки за вечера.Салфети.Повеќето ткаенини ќе биде

Додавање услуги на маса групи, тие се специјално добро да им служи на сите теми забави, коктел забава, ро�

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

Домот на Ручек Салфети МОЈОТ DRAP памук салфети се дизајнирани во Магла Сина боја.Нивните богати, величес

✅ГОЛЕМИНА : Поголем од нормално 45см x 45cm (17.75" x17.75") Ова го прави користењето поудобно како големина одгов�

СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : 17" X 17" Сет од 8 Крпа Салфети 1 Десетина.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : Оваа трајни по�

100% Чиста Постелнина.Сет од 12 салфетки Светло розова боја 100% чиста постелнина за мека и тешка тежина се �

50% Памук / 50% Полиестер.Произведено во САД и Увезени 5 десетина салфетки мерка 17 x 17 инчи во страни.Вистин�

18 x 18 100% ПАМУК.Боја : КАРАМЕЛ.Машина за перење.Произведено во ЕУ.Подготовка недела појадок за вашето семе�

Ткаенини : ткаенина на кориснички крпа салфетки е 100% полиестер,кој е удобно,мека и издржливи,е една голе�

1 Десетина (12 Салфети) Салфетки за трпезариска маса салфетки за вечера.Салфети.Машина Перат.Бои остане с�

Ткаенини : ткаенина на кориснички крпа салфетки е 100% полиестер,кој е удобно,мека и издржливи,е една голе�

Памук.Број на Предмети во Собата : 12 Парчиња Сет (6 Компјутери Место Мат & 6 Компјутери Салфетка).Главната

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

Големина : 20 X20 инчен(50.5 X50.5 см).Материјал : Направен од висок квалитет,Екопријателски полиестер(елеган�

Scroll