Обновено
FAKEME Микро USB Порт за Полнење Приклучок за Полнач за BlackBerry Копче 1, Сребро.

FAKEME Микро USB Порт за Полнење Приклучок за Полнач за BlackBerry Копче 1, Сребро.

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76

Висок квалитет на полнење port конектор за Black Berry Клуч 1. Мали и таписерии; лесен за употреба и издржливи.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Замена на полнење порта, USB, и кабел собранието.Материјал : пластични+метал; Големина : 2 x 2.5 cm.Опис : - Висок квалитет полнење port конектор за Black Berry Клуч 1 . - Мали и таписерии; лесен за употреба и издржливи. - Материјал : пластични+метал; Големина : 2 x 2.5 cm. - Замена на полнење порта, USB, и кабел собранието. - Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Спецификација : - Материјал : Алуминиум - Големина : 2 x 2.5 cm / 0.78 x 0.98 inch Package Вклучува : 1 Парче Полнење Port Конектор : дозволете малку 0~1mm разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Повеќе детали

- Material:
Aluminum
- Size:
2 x 2.5cm / 0.78 x 0.98inch
Package Includes:
1 Piece Charging Port Connector :
Please allow slightly 0~1mm difference due to manual measurement. :
Color may be slightly different since different monitor. :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Слични производи во категоријата

ПРИМЕНА : право На опрема за One Pland за Meizu / Nokia.За Mac Book Pro MX 5 A 12 инчи.УНИВЕРЗАЛЕН : Компатибилен со Повеќето

3инчен кабел нуди повеќе флексибилност да се справат со поврзани уреди и биро просторот околу вашата USBC

[Пакување од 2 Парчиња] металик минималистички дизајниран USBC адаптери се лесни и лесно да се преземе, сек

Мини USB машки да USB женски OTG Домаќин адаптер.Високи перформанси Мини USB машки да USB женски адаптер, треба

1 протокол(во Можност да стигнат до 5 Gbps брзина на пренос).Адаптерот има вграденво 56 KΩ отпорник да се об

Карактеристики : 1 Сосема нов и висок квалитет.Лесен и лесно да се носат 2 USB 3.1 Тип C женски конектор да USB3.0

【USB C OTG Адаптерот со Енергија】 2 во 1 Тип C Splitter поддржува USB 3.Компатибилен со мобилни телефони, таблети, л

Едноставна Структура, Лесни и Преносливост.7 cm Тежина:13g Пакет Содржина:5 * USB C до USB Адаптер.0 адаптер ви

Карактеристики : 1 Сосема нов и висок квалитет.Лесен и лесно да се носат 2 USB 3.1 Тип C женски конектор да USB3.0

【Осветлување за Типот C Адаптер】 : Совршено Осветлување за да го USBC адаптер кој ја поддржува USBC уреди (л

Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1 Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 МикроБ Реверзибилна Ди

0 Телефонски OTG Адаптерот Боја : Црна Димензии : Прибл 4cm / 1 ❅Преносни : Лесно носење, приклучокот и отстра

Многу се проширува можноста на USBC уреди изграден со неколку пристаништа ⚡️ [PLUG AND PLAY, ЕДНОСТАВЕН И ЛЕСЕН

Мини адаптер е направен да биде компактен и високо пренослив.Должина – 1.Боја Црвена [Издржливи и Сигур

Нов Типc OTG Кабелот за Адаптер.Поддршка На Податоците Читање,Глувчето,Игра Се Справи.Компатибилност / П

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ.Лесно да се инсталира и да ги тргнеме.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ,Прецизни cutouts овозможи

Широк Компатибилност : Компатибилен со БИЛО кој лаптоп / таблет / паметен телефон со USB ТипC порта вклучув

Ова е USBC женски USBмашки адаптер наменета за полнење или за пренос на податоци, и тоа ќе НЕ поддржуваат vidoe

Со оваа мала адаптер во некоја достапна стандарден USB порт, вашиот наследство уреди (полнач, моќ банка, к

[Superspeed USB 3.0] До 5 Gbps брзината на пренос на податоци.Брз USB C до USB адаптер [Супер Издржлив]Цинк легура тело с

ТипC до USB ТипC Кабел : Ова е USBC за да го USBC кабел, што значи дека ги има истите USB C приклучокот на двата крај

[Супер високабрзина на пренос] Целосна USB 2.Секој детал е загарантирана за да се обезбеди брз пренос на high

Scroll