Обновено
Sumnacon 4Pcs 14 Инчен Индустриски Цевки Облека Барови - Тешки Селски Закачалки со Завртки, Ѕид-Монтирани Железо Облека Носителот Полици за Спални Бања Перална Кабинет Бу?

Sumnacon 4Pcs 14 Инчен Индустриски Цевки Облека Барови - Тешки Селски Закачалки со Завртки, Ѕид-Монтирани Железо

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2220.00

Цврстата Основа дијаметар : 3.3 инчен/8.5 cm; Цевката дијаметар : 1 инчен/2.5 cm.Објектот големина е означен на сликата во детали, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите тоа пред да ја купите.Ако постои било каков проблем, добредојдени да ни ги испратите на е-маил.Ви благодариме!.Посебни Ретро Цевка Стил на Облека Закачалка Држачот за да го Декорирате Вашиот Дом!Тој е дизајниран како црн индустриски цевки, кој изгледа уникатно и класично.Тоа е една прекрасна декорација во индустриски стил куќа.Можете да го инсталирате на сите ѕидови во вашиот дом.Спални соби, купатило, кујна, гаража,балкон, а исто така и на плакарот!Тоа се прави на добар железо материјал, силен ритам, не е лесно да се скрши.Оваа ставка вклучува хардвер да се качи на конкретни/плочка ѕидови или друг вид на ѕид.Тоа е убаво, здрав дизајн со целосна метална конструкција.Ова не е само Облека Држач за Пропелер, но, исто така, крпа носителот, ролна хартија носителот, а исто така bathrobe носителот!Нејзините цевка дизајн изгледа посебни и уникатни.Можете да висат други работи на тоа да се направи тоа се одличен декорација на вашиот дом!Спецификација : Материјал : Железо Стил : Цевка Боја : Црна Димензии Информации : Производ Должина : 14.2 инчен/ 36cm; База дијаметар : 3.3 инчен/8.5 cm; Цевката дијаметар : 1 инчен/2.5 cm.Пакет се Вклучени : 4 х 14 Инчен Цевка Облека Bars16 x Screws16 x Проширување Завртки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

2'W x 2'W x 2'W x 6½'H.Белиот прав грб заврши 3 инчи.Бесплатни стр.Да ги искористат предностите на секоја педа пр

Пакет Димензии : 12.3 cms (L) x 27.5 cms (W) x 35.2 cms (H).Тип На Производ : Продавница Тела И Опрема.Пакет Количина : 1...

Исправена пол е фиксна висина на 66.Ние нудиме Супериорен Квалитет и Услуга од 1994 плус 100% Гаранција за кв�

Ве молиме следете ги инструкциите и ќе може лесно да се реши проблемот на составување на преносни облек�

◆Направени од висококвалитет бамбус, Мазна полирање, стабилна структура, силна носивоста.6 kg Карактери�

Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 1~3мм грешка,ви благодариме.Вие треба да уживате во собранието пр�

Се rustproof,совршен грб решетката и чевли за складирање клупата, ќе ви овозможи да се откажам вашата облека,

Одличен избор за мајките, пријатели, ќерки и други членови на семејството Боја : злато,3, големина : 80x40x130cm

【Потресени Оркестарот】 : Направен од леано железо цевка, цврсти и издржливи, индустриски steampunk стил 【Г�

Име на производ : виси подароци и облека за складирање рек Боја : Сива, Розова големина Мали еден слој : 35 x

Професионална употреба.Опис на производот Lacor е производител кои целосно ги задоволува потребите на gastr

99 инчи)Пакет Содржина : 1 x Облека Багажник, 1 x Додаток Комплет, 1 x Инструкции БРЗО И ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ Ед�

Оваа мрежа решетката е 3еднострано и е 24 x 24 x 78 (W x D x H).Комплет доаѓа во комплет со три 2 x 6 (W x H) панели, деве�

*Пространа Внатрешност : на еден перење забавува може да се одржи до 1 оптоварување на валкана облека...

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Облека Управување со Кантите GR

Облека решетката е лесно да се постави со јасни инструкции.● 4 Универзална Тркала : Бамбус облека стои б�

Прачки дизајн може да се смести во двоен број на облека.Featires : Уникатен Трапезоидна Структура Design The trapezoi

✔Едноставен и Практичен : за Да ги зачувувате вашите кошули, облека, панталони, чевли, чизми и додатоци, �

Идеални за чување блузи, јакни, облека, фустани, чевли, totes, капи, играчки и многу повеќе ● Сите круг dustproof

[Имајќи силна] железо материјал, водоотпорен рѓа, лесен за чистење, висока стабилност [Елегантен едноста

【Индустриски и Ретро Дизајн】Изработени од црна супериорен селски железната цевка, исклучително цврст

Цврст структура, сите компоненти и загради се направи опрема што не е лесно да се тресат и оштетување за

★Прилагодлива висина, на висина може да се прилагоди слободно според вашите потреби меѓу 150170cm ★ Триаго

Модел : SZOON611 Material : Нерѓосувачки Челик + Q235 Steel Adjustable Висина : 40.6 cm Hang Железнички : Еден Rail Color : Orange Weight Капац

[Широк Спектар На Примена] Погоден за бањи, спални соби, дневни соби, балкони, стреи, плакари, плакари, кан

★ Стабилни нозе обезбеди дополнителни безбедна и стабилна поддршка, лесно да се движите.Со висока стаб�

Двојно висат род може да retrofit постојните плакари за да додадете два пати виси простор.Инсталирате со кл�

Имаме добро спакувани, ве Молиме да бидат сигурни да се купи.● Цврст Структура : Осум правоаголна поддрш

【Премиум Квалитет】Оваа тешкидолжност гардероба е направен од висок квалитет на железо и метал , тоа ка

Scroll