Обновено
JULABO PRESTO A45, REFRIG/ТОПЛИНА CIRC

JULABO PRESTO A45, REFRIG/ТОПЛИНА CIRC

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2023.20

Mfr : - JULABO.Серија : - PRESTO A45. Пакет : - Големо.Дел Статус : - Активен.Тип На Производ : - Активен, Оборотните Чилер/Грејач.JULABO PRESTO A45, REFRIG/ТОПЛИНА CIRCProduct Спецификација : Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Течност за Ладење, Heating Mfr : - JULABOSeries : - PRESTO A45 Package : - Bulk Part Статус : - Active Product Тип : - Активен, Оборотните Чилер/Heater Voltage : - 208 400 VACFlow го Оценувате : - 9.25 GPM-20.08 GPM (35.0 LPM-76.0 LPM)Моќност : - -Термички Отпор @ GPM : - -Течност Капацитет : - -Температурата на работа : - -40 C 250 CConnection Вид : - -Тежина : - 463 lbs (210.0 kg)Димензии - Целокупната : - 26.20" L x 20.90" W x 51.18" H (665.5 mm x 530.9 mm x 1300.0 mm)Оцени : - -Карактеристики : - Температура Control Attachment Метод : - -Моќ - Ладење : - 3500 W1 : - $41,777.00000 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - Не Applicable ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8418.69.0180.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

На руно ткаенина е удобно, стерео по мера се намали одговара.ткаенина windproof нечистотија со валкани чисте

90% Polyamide, 10% Spandex.Еластична затворање.Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат Линија или Сува.Стил : Секси за

СТУДЕНТОТ АНГЛИСКИ јазик за УЧЕЊЕ ПРИДРУЖНИК : CD играат различни учење Цда.Bluetooth), repeat (повтори функција,

По завршувањето DIY дијамант сликарство е процес на постојано да се прилагоди себе си и споделување на ср

ღ Стабилност и удобност : директорот стол донесува стабилна и издржливи рамка, која може да го поддржи д

Oxford 47во.забава стојат и 1500 W електричен камин вметнете со длабоко дневник екранот и бојапромена на пламе

Дрексел 34 во.електричен камин грејач со длабоко дневник екранот, мултибоја пламен, а тиково mantel.Самосто�

5* Диск Големина : 3 / 8инчен* Вкупна Должина : 48mm / 1.* Широко се користи во DIY ракана одлуки, автомобилската �

Дел Статус : Активен.Тип На Сензор : Акцелерометар, 3 Оска.Сетилните Опсег : ±2g, 4g, 8g.Интерфејс : I2 C.Напон На

Длабоко чистење, ефикасно да се отстрани вишокот на cutin, нечистотија и козметика остатоци во порите.Наза

ML1812 SLA е 12 V 18 AH Запечатени оловни (SLA) батерија одржување слободни батеријата, Пакување од 2 УЛ Уверение.Д�

памук смеса.Рака Мие Само.Карактеристики : Божиќ облека и прибор, од дрво / елени главата, писмо печатени,

одговара за L3832 XRA L3832 XRW L3872 VRV L3872 VVV L3872 VYV L3872 XVB L3872 XYB L3882 VRV L3882 XRA L3882 XRW L3882 XVA L3882 XVW L6892 VRV L6892 VYV L8610 PV L8610 RV ME3842 VRV

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

YSJJNDH СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ, безбеден и сигурен.Мали димензии и мала потрошувачка на енергија / Висока кон

[Компатибилни Модели] ECSEM замена бендови Компатибилен за Coros АПЕКС 42mm / ТЕМПО 2 smart watch.Забелешка : за Coros АП�

Здрав Материјал Направени од високо квалитетна ABS и нерѓосувачки челик материјал, добро изградени, не с

Високквалитет VR содржина ќе ве однесе во некоја нова 360° светот, што го прави вашите соништа на дофат на �

Отворот ISO Опсег до 6400.Таа, исто така доаѓа со 3.2 инчен LCD Ротирачкиагол Следи со Широк Агол на Гледање Рок

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Тоа е ефикасен дури и во екстремни средини.Одлична сигурност : Ефикасно да ги заштитат рацете и лактите �

Спецификација на производот : име на Производ : облека закачалка, облека rail Product материјал : metal Product боја :

Тоа го направи на ДОМАШНИ миленици и со користење на мелење процес за да се обезбеди внатре и надвор од р

Пластични Растенијата.Материјал : Пластични Растенијата Главна Боја : Зелена.Вкупната Големина (Макс.) :

Scroll