Обновено
Црна Кањонот Алое Чај & Мед Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

Црна Кањонот Алое Чај & Мед Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1058.40

Мирис : Алое Чај & Мед (убава база содржи зелениот чај, apple, мед, и вуди белешки).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 мирис опции.Црна Кањонот хидратантен коса климатизери се полни со антиоксиданси и витамини за да го хранам, поправка, и хидрат коса. 16 Оз Шише (2 Парчиња).Мирис : Алое Чај & Мед (убава база содржи зелениот чај, apple, мед, и вуди белешки).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Контроли frizz & подели завршува.Подебели, посилни, здрава коса.Алкохолслободни.DOO GRO Мега стил Argan Масло се�

Мирис : Honeysuckle & Gardenia (Кога ќе добиете открија дека здивот на овој свежи honeysuckle мирис со тубероза и gardenia ас�

Контроли и ги дефинира кадрици.Контроли frizz и flyaways.Услови и хидрира косата.Негување клима уред доставув�

Горива косата со моќен спој на ProV хранливи материи и антиоксиданси, па косата е силна против штета.Работ

Се грижат балсам за оштетена и хемиски третирана коса, која moisturizes и ја зајакнува косата структура.Попра

ОНА што го ПРАВИ ТОА : Користете го нашиот Кадрици да Одат Магла Ми Текот на база на вода магла за да ведн�

Твојот вториот чекор да свилен мека, сјајна коса А moisturising клима уред со Масло од Кокос, Протеини од Свил�

Бања И Убавина.Ова е за 1 buc.TIGI Кревет Раководител Б За Мажи Исчисти Пеперминт клима уред 6.76 oz TIGI Кревет Ра

Зголемување на косата дебелина (Aumento da espessura не fio).Скалпот ревитализација; (Revitalização не couro cabeludo;).Нуди сја�

Renpure Кокос Крем Негување на клима уред : Кокос крем е богата со витамини, минерали и масти кои се совршени

Еден 8 мл.шише на ЏЕЈСОН Нормализирање на Чајно Дрво средството за смекнување на косата.Ја храни скалпот

Мирис : Слез Ориз Лекување (Слез, Шеќер, Ванила и Марципан на Бакнеж и Топло Ванила база).Црна Кањонот Кос�

Единствена формула обезбедува долготрајни, природни резултати.Тоа нема да се фаќа за надвор, не дамка н�

Идеален за долга коса оваа формула поправки кршење од четкање против рамената или назад.8 унци на средст

Не Содржи Лорел / Laureth Сулфати.Без суровост Никогаш не се Тестираат врз Животни.Погоден за Сите Типови К�

Оставам Во средството за смекнување на косата со Органски Маслиново Масло.Штити, услови за коса и moisturizes

Scroll