Обновено
ikasus 3 Еез Универзална Beaded Телефон Lanyard врвката за околу Рака, Smiley Face Мушка рачно изработени Телефон Синџир, Телефон Шарм Рака, Анти Изгубени Beaded Телефон Шарм за Женит

ikasus 3 Еез Универзална Beaded Телефон Lanyard врвката за околу Рака, Smiley Face Мушка рачно изработени Телефон

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

[BEADED ТЕЛЕФОН ШАРМ] : Овие телефон ремени шарм биле рачно изработени со обоени монистра (Faux бисер+акрилик монистра+ полимер глина), string, заедно со силни најлон јаже, не е лесно да се пробие надвор.Високо-квалитетни материјали â€" направен од високо-квалитет мека керамички + акрилик материјал, направени од издржлив најлон јаже во серија, силни и издржливи, не е лесно да се скрши, многу погодни за жени и девојки.Само јамка преку вашиот mute копчето дупка или други отворање страна на вашиот телефон случај.Повеќе стилови : Бохемски стил мека керамички beaded мобилен телефон синџир, содржи многу интересни мали привезоци, како ЉУБОВНИ писма, смешковци се соочува, љубов срца, овошје, кристали, стакло цвет монистра, многу симпатична.Различни стилови за да изберете од, да ги задоволат вашите индивидуални потреби, секогаш постои една ќе ви се допадне.Анти-изгубени синџир : ова Можете да го користите телефонот синџир да се откажам од вашиот телефон на вашиот зглоб за да спречите случајно губење на вашиот телефон.Тоа исто така може да се користи како исклучителна schoolbag pendant, автомобил копче pendant и други украси.ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК : Без разлика на вашиот пол, или возраст, Додадете малку боја на вашиот телефон со оваа симпатична и слатка трендовски пастелни мушка телефон шарм, пенливо и светли пастелни бои ќе ја носите вашата добра атмосфера секојдневието!Совршен Подарок за вашите пријатели, девојки, љубовници, или себе си.Опис : Материјал : Полимер глина + пластични + acrylic Model : Тип 1/2/3/4/5 Chain должина : 28cm/27cm/28.5 cm/26cm/28.5 cm Lanyard должина : 5cm Package Including3 x Шарени Телефон Lanyard.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници с�

Пакет содржи : 1 * Моден Кожа Bling Случај За Samsung Галакси J8 6.Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот те

Цртан филм стил, стилски и симпатична.Преносни и удобно, издржлив и не се плаши од влечење.Таа донесува н

Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.МАТЕ�

Материјал : мобилен телефон синџир е направен од висококвалитет на песок, кристално и мека керамички, си

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Apple i Phone 7 / 8 / SE (2020).НЕ се ЛИЗГА : Обложени TPU силикони заврши обезбедув�

Accessorize вашиот мобилен уред со овој здрав телефон да ѕвони!Оваа "Мир" прстен карактеристики мирен гулаб, м

Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни / паметни телефони, музичк�

СмислаТЕ Луксузни STENES Случај Компанијата.Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се по�

Висок квалитет : Faux бисер,акрилик монистра и полимер глина, string, заедно со силни најлон јаже, не е лесно д�

Не се држи до една боја, старомодна канцеларија стил на дизајн Обидете се на нашиот girly телефон синџир.То

0 Инчен (2018 Порака).Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.СмислаТЕ, Луксузни S

Пакет содржи : 1 * Моден Bling Телефон Случај за полнење за Motorola Мото Z2 Сила / Мото Z2 Игра 1 * Посебни STENES ЛОГ�

Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изг�

Оваа шарм рака направен од висок квалитет на samak.Прикачите тоа секаде каде е можно.Тоа може да оди на моб�

28 CM Lanyard должина : 5cm Тежина : 10g Боја : Шарени Пакетот вклучува : 1 x автомобил виси украс 1 x мобилен телефон �

Scroll