Обновено
4 парчиња Месинг Барел Зглоб Невидливи Зглоб Сокриени Зглоб за Караван Worktops

4 парчиња Месинг Барел Зглоб Невидливи Зглоб Сокриени Зглоб за Караван Worktops

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 293.76

Опис : Одговара за лесни караван worktop или на маса и многу DIY проекти.Цврст и издржлив да ја користите.Карактеристики : Материјал : Месинг.Дијаметар : 12mm Пакетот вклучува : 4 парчиња Барел Зглоб.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Scroll