Обновено
Skelang Пост База, 4 Дупки Плоштадот Планината за 1-5/8 Single Кочење Канал

Skelang Пост База, 4 Дупки Плоштадот Планината за 1-5/8 Single Кочење Канал

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 429.12

МАТЕРИЈАЛ : пост база се изработени од поцинкуван челик, нудејќи силна поддршка на еден канал.ГОЛЕМИНА : База на плочата е 5.8 x 5.8 инчи (L x W), зголемената дупка со дијаметар е 0.98 x 0.51 инчи, каналот дупки дијаметар е 0.51 инчи. 4-ДУПКА ПЛОШТАДОТ ПЛАНИНАТА : 4 дупки за монтажа на база е convenitnt за инсталација, и да се обезбеди силен отпор против нервира; дебела основа може да се обезбеди единствен кочење на подот цврсто.ИЗДРЖЛИВИ СОБРАНИЕ : Со цинк слој, овој пост baseis отпорни на корозија и долготрајни.ОДЛИЧНО ЗА : Обезбедување на сите 1-5/8 инчи еден кочење канали , пост ограда за да се подот и други површини.Овој единствен канал пост база се изработени од поцинкуван челик, нудејќи силна поддршка, издржливост и од страна на ориентација.Покрај тоа, тоа е отпорен на корозија и rustproof.4 дупки врз основа е лесен за инсталација и лесен за да се обезбеди сите 1-5/8 инчи еден кочење канали на подот и други површини.Карактеристики : Материјал : Поцинкуван челик База Големина : 5.8 x 5.8 Инчи(L x W) Монтажа Дупка со Дијаметар : 0.98 x 0.51 Инчи Пакетот Вклучува : 1 x Единечен Канал Пост База.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Жица полица со тесен лево кон десно палубата жица погоден за книги.За користење со Closet Maid Shelf Track Системи.

Вистински ОЕМ Фабрика Дел во Оригиналниот Мало Пакување.ОЕМ квалитет & Директен fitment Загарантирана.Точн

Модел : Страна Должина : 14 x 14mm (0.55" x 0.55"), Bevel Работ Должина : 20mm / 0.79" Моделот Б : Страна Должина : 15 x 15mm (0.59" x 0.

Направени од висококвалитетни материјали, издржливи.Алуминиум конектор волан агол код е секој агол кон

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.ПОЛИЦА ЗА ПОДДРШКА.ПОЛИЦА

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.ПОЛИЦА ЗА ПОДДРШКА.ПОЛИЦА

ВКЛУЧУВА : (4) Leveler нозе, (4) заклучување ореви, (16) 10x3 / 4 навртки, и (1) 5mm хексадецимален клуч.ФУНКЦИЈА : Соврше

Едноставна и Практична настава : Работи совршено со сите кабел видови.Карактеристики еден отвор за рабо

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ Пакетот вклучува 4 пакет полица загради во големина од 8 инчи, сите овие пол

43 ИНЧЕН ТЕШКИ ЛЕБДИ ПОЛИЦА ЗАГРАДИ : Нашиот цврст челик заграда ви овозможува да се откажам полици 32" и п�

★ Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, нема рѓа, без деформација, не исчезнува, дебел мат�

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.ПОЛИЦА ЗА ПОДДРШКА.ПОЛИЦА

✓Лесно да се инсталираизберат правото место, можете да го користите завртки да се инсталира тоа е многу

Професионални модни додатоци : Ова е дизајниран за .Погоден за R1200 LC 20132019 / за R1200 LC ADV 20142019...

Вистински ОЕМ Фабрика Дел во Оригиналниот Мало Пакување.ОЕМ квалитет & Директен fitment Загарантирана.Точн

Оваа монтажа заградата ви овозможува да го инсталирате на ѕид плоча за употреба со нисканапон на кабли,

ЗДРАВ & ИЗДРЖЛИВИ Полица Заградата и фитинг завртки се направени од цврст нерѓосувачки челик, брусен за

Scroll