Обновено
KAKOOI Абсорбента Микрофибер Стакло средства за Чистење Облека, 13.78 * 15.75 инчен(Пакување од 6, Слива)

KAKOOI Абсорбента Микрофибер Стакло средства за Чистење Облека, 13.78 * 15.75 инчен(Пакување од 6, Слива)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76

На KAKOOI Предност : Секогаш да добие повеќе од она што го плаќаат.Микрофибер крпи за стакло, со Посебна лента ткаат ткаенина.Една Страна, е за чистење,зголемување на триење и чисти stainsand, на другата страна е за полирање, суши стакло на редеа-бесплатно,lint-бесплатно,не абразивни, кристално јасно се заврши.Pefect големина, високо апсорпција, парична казна полски, Многу Мазна, машина перат и reuseable.Шевови на сите страни за дополнителна издржливост.Живописни бои не исчезнат.Лесно да се мијат.Мека Микрофибер нема да изгребат површината.Идеален за огледало, прозорец, stemwares, леќа, очила итн.KAKOOI Микрофибер Крпи за Glases, абсорбента,Редеа-бесплатно,Lint-слободни и reuseable чистење облека.Само се користи спреј шише полни со вода и ги чисти со леснотија!Материјал : микрофибер платно ГОЛЕМИНА : 13.78" x 15.75", 35*40 CM Миење метод : машинско-перат.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

7 за зголемување на кат покривање.Одговара на сите стандардни брз чистење на џогерите, вклучувајќи го и S

Памук.Голема Вредност!Вкупно 12 Ултра Абсорбента, Професионални и Квалитетни 12 x 12 Инчи 100% Памук Кујна Ја�

Впие во топла вода под 60 целзиусови степени за 5 минути неделно и чистење малку да се продолжи работниот

LINT СЛОБОДНИ т грижете се за тоа како да се чистат од нив!Нашите микрофибер чистење партали се лесно да се

ДОБРО ЗА ВАШИОТ ПАРИЧНИК.Никогаш не купи за еднократна употреба хартиени крпи повторно и да заштедите п

Микрофибер,нето 【Голема Материјална 】Микрофибер е многу абсорбента, редеаслободни и lintбесплатно; мул�

Полиестер.Увезени 【ВЕЛИКОДУШНО ГОЛЕМИНА】Секој крпа се мери 28 x 18 инчи совршена големина за кујна декор

По завршувањето на чистење вие само треба да се измијат тоа се чисти со вода.Челична волна подлога за чи�

Памук.Сет вклучува 12 кујна бар четка за чистење крпи во електрично сината великодушно големина од 16 х 19 �

Полиестер.Увезени 【ВЕЛИКОДУШНО ГОЛЕМИНА】Секој крпа се мери 28 x 18 инчи совршена големина за кујна декор

Микрофибер.СТАКЛО ПОЛИРАЊЕ COLTH SET ги Користат нашите сите намена влажни крпи со само вода за чистење на �

На микрофибер крпи се совршен за сите видови на чистење апликации [СИЛНАТА АПСОРПЦИЈА на ВОДА]:Направе�

ОБНОВЛИВИ И МАШИНА ПЕРАТ Можете да ја користите оваа издржливи, еко пријателски ткаенина за чистење по�

Ефикасен — Користење на овие три облека за општите чистење ќе помогне да се заштитат бебиња и мали деца

ПОКРИЕНОСТ : 3 Microfibre Облека во пакет.Повторно употребливи и машина перат за повеќе намени.Овие оригинал�

КОМЕРЦИЈАЛЕН ПРЕМИУМ МИКРОФИБЕР МЕШАВИНА НУЛА LINT, НУЛА ГРЕБЕЊЕ Микрофибер крпи се направени од комерц

Scroll