Обновено
12 инчен Neoprene Носење Лаптоп Торба Chromebook Случај Таблета Патување Покрие со Рачка Патент Сметководствена Ракав Случај Торба Одговара само 11,6 11 12 12.1 12.5 инчен Netbook/Лапто

12 инчен Neoprene Носење Лаптоп Торба Chromebook Случај Таблета Патување Покрие со Рачка Патент Сметководствена

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 359.52

СУПЕР МЕКИ NEOPRENE МАТЕРИЈАЛ : Нашата RICHEN Лаптоп Носат Ракав Случај Торба е да се направи на Мека neoprene материјал,Тоа е Надвор рачка.кој е лесен и удобен,Водоотпорен дише,таа целосно ќе го заштити вашиот Лаптоп површина од тоа да биде изгребани, стружење, истиснување и така натаму.ДВОЈНО ПАТЕНТ ИМА НАДВОР се СПРАВИ со ДИЗАЈН : Нашата RICHEN Лаптоп Носат Ракав Случај Торба е Двојно патент дизајн,Тоа е Надвор рачка.Целосно да се заштити вашиот компјутер од тоа да биде изгребани, јавните вода, истиснување и така натаму.МАШИНА ПЕРАТ : Нашата RICHEN Лаптоп Носат Ракав Случај Торба е Може да се повтори чистење, Mashine Перат,лесно да се исуши, Никогаш нема да Згаснат.Тоа може да има некои мастило мирис,ве молиме да ја мијат и воздух надвор за неколку дена.Стилски Компатибилен со Поголемиот дел од Повеќето 11.6"/ 12"/ 12.1"/12.5" Netbooks / лап-топ компјутери / Лаптопи.ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ако не си било каков проблем (човек-направени штета не се вклучени) на објектот ќе се примени, ве молиме слободно контактирајте со нас најпрво преку е-маил, ние ќе ви помогнеме итно и поволно.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Водоотпорен & ВЛАГА БЕСПЛАТЕН Направени од водоотпорен Neoprene, Што ја оневозможува вода и пареа ефикасно.

Дизајни од Alcantara да Зебра да се вклопи во секој вкус.ќе се пријателски одговорени од страна на нашата под

Направени од водоотпорен мешавина на neoprene и elastane.Патент затворање држи вашиот телефон безбедно внатреш

Ве молиме проверете ги нашите опис за да потврдите вашиот лаптоп модел и бидете сигурни дека сте ја одбр

6;Dell Vostro 15;Samsung Лаптоп Одисеја 15 ✔TSA Пријателски Дизајн : Со Рачка за на Рака, А со врвот отворање двојно па

Издржливи полиестер материјал, пена баласт слој и супер меки руно ткаенина обвивка го апсорбира удари

МАГНЕТСКИ ЗАТВОРАЧ Нашите телефонски паричници користат силни магнетни затворач да го држите парични

Заштита од прашина, гребнатини и светлосни ефекти.Стручно пораби : произведено во Германија 2 годишна га

Тоа е одлично за олеснување на реализацијата на лаптоп.Оваа кожа е многу добрите : тоа е издржлив, мека, с

ќе се пријателски одговорени од страна на нашата поддршка.Дизајни од Alcantara да Зебра да се вклопи во секо

HP ЗНАК 15 2018, HP 15BA009 DX, HP Павилјон Моќ 15, HP Павилјон Лаптоп 15, Pro Book HP 450, 455, 650, Thinkpad T580 E580 P51;.6, Леново Flex 5 15.Дефе

Водоотпорен & ВЛАГА БЕСПЛАТЕН Направени од водоотпорен Neoprene, Што ја оневозможува вода и пареа ефикасно.

Случај Покрие Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.HUZIGE трговец ќе ја исполни својата цел, да обезбеди услу

Водоотпорен & ВЛАГА БЕСПЛАТЕН Направени од водоотпорен, Што ја оневозможува вода.Не грижете се за влажн

Направени од врвот на жито cowhide кожа, тоа е мека и издржливи.МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЅВОНИ на НОСИТЕЛОТ & МАГНЕТН

Scroll