Обновено
EcoPlus Титаниум Грејач, 200W - Аква Топлина

EcoPlus Титаниум Грејач, 200W - Аква Топлина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1001.28

200 W аквариум грејач е погодна за 40 до 60 литри аквариуми.Должина 13" 120 V кабелот за напојување.Двојно топлинска цевка може да се користи во свежа вода и сол вода.Целосно подводните.Точната температура бирање од 68 F (20 C) да 93 F (34 C) степени, овозможува целосна контрола на вашиот водни клима.Автоматски електронски грејач за одржување во согласност со температура автоматски исклучи кога посакуваната температура е постигната.Грејач цевка е целосно подводните.Автоматски електронски грејач.Двојно топлинска цевка.Многу издржливи и сигурни.Лесен за контрола на температурата.Идеален за saltwater и слатководни.Temp опсег : 68 F (20 C) да 93 F (34 C).Една година.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ГОЛЕМИНА : 9 од 3 инчи и 0.12 инчи дебела.Долготраен акрилик материјал е лесен, но не е мало.ТРИДИМЕНЗИОНАЛН�

ღ Стабилност и удобност : директорот стол донесува стабилна и издржливи рамка, која може да го поддржи д

Длабоко чистење, ефикасно да се отстрани вишокот на cutin, нечистотија и козметика остатоци во порите.Наза

Школка материјал е тешко пластика.Транспарентен црн материјал, издржлив, dustproof, и shockproof.Секоја лента има

Пластични Растенијата.Материјал : Пластични Растенијата Главна Боја : Зелена.Вкупната Големина (Макс.) :

Тоа е ефикасен дури и во екстремни средини.Одлична сигурност : Ефикасно да ги заштитат рацете и лактите �

Бејзбол Картичка.Како Нови.Висок Квалитет.Бесплатен Превозот.На бејзбол карта е тип на тргување картич�

Работен Напон : DC 10 V50 V 3).Општа намена бранеа DC мотор брзина регулатива 2.Тоа може да се користи за општа н�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Модални, 5% Spandex.Се повлече На затвор�

ML1812 SLA е 12 V 18 AH Запечатени оловни (SLA) батерија одржување слободни батеријата, Пакување од 2 УЛ Уверение.Д�

90% Polyamide, 10% Spandex.Еластична затворање.Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат Линија или Сува.Стил : Секси за

Кога ќе одат надолу, дишам, кога ќе излезе, и издишување❃ глава не треба да се потпреме на supine одбор [Вежб

Тонот на вашите нозе и задник зголемување дефиниција со носење на нашиот прилагодливи глуждот тегови р

СТУДЕНТОТ АНГЛИСКИ јазик за УЧЕЊЕ ПРИДРУЖНИК : CD играат различни учење Цда.Bluetooth), repeat (повтори функција,

Направени од цврст месинг.Атрактивни камин додаток.Знакот мерки 11 / 2"H x 31 / 2"В Солидна Месинг ОТВОРЕНА / �

Mfr : JULABO.Серија : PRESTO A45 Пакет : Големо.Дел Статус : Активен.Тип На Производ : Активен, Оборотните Чилер / Г

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Се користи за дела за кои се бара чести отстранување, тоа во голема мера може да го подобри услуги живот �

Овој далечински управувач складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа, таписерии и издржли

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Спецификација на производот : име на Производ : облека закачалка, облека rail Product материјал : metal Product боја :

Меките гуми за џвакањеfriendly влакната идеален за возраст од 38 Одржливо одгледува бамбус.Природно еко одр�

одговара за L3832 XRA L3832 XRW L3872 VRV L3872 VVV L3872 VYV L3872 XVB L3872 XYB L3882 VRV L3882 XRA L3882 XRW L3882 XVA L3882 XVW L6892 VRV L6892 VYV L8610 PV L8610 RV ME3842 VRV

ДИМЕНЗИИ И БОЈА Овој стандард индустриска лента е 1" (24 MM) во ширина и 30 ft во должина.Етикета произведувач

Oxford 47во.забава стојат и 1500 W електричен камин вметнете со длабоко дневник екранот и бојапромена на пламе

✔Мултифункционален облека закачалки може да се задржи вашата гардероба чисти.Тркалезната и мазна раб �

По завршувањето DIY дијамант сликарство е процес на постојано да се прилагоди себе си и споделување на ср

Наменета за сите денот удобност со издржливи сепак флексибилен и супер лесни рамка.Сепак традиционални

Scroll