Обновено
Лифт-Сите 10 ft Бескрајни - Тип 5 Круг Прашка, 1 во Дијаметар, Боја Код: Портокал, Aramid/Полиестер - KEN10KX10

Лифт-Сите 10 ft Бескрајни - Тип 5 Круг Прашка, 1 во Дијаметар, Боја Код: Портокал, Aramid/Полиестер - KEN10KX10

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 16730.16

Лифт-Сите 10 ft Бескрајни - Тип 5 Круг Прашка, 1 во Дијаметар, Боја Код : Портокал, Aramid/Полиестер - KEN10 KX10. Овој бескраен круг прашка е колор-кодирани за брзо идентификување на неговата тежина оценка.Прашка flattens против оптоварување за тесни зафат.Во бескрајната-стил на дизајн смени со секоја употреба да им помогне на прошири прашка живот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Намалување на ризикот од назад и на страна повреди.Маска абразија не ќе го намали капацитетот.Обезбедув

Карактеристики : Лесно се движат големи и тешки објекти да ги направи полесни.Издржливи и мала тежина се

Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец 4 Точки на Идентификација.Поединечно серијали за сл

Флексибилни, се согласува да се вчита за подобра контрола.Кам тока дизајниран за брзо, лесно прилагодув�

Карактеристики : Лесно се движат големи и тешки објекти да ги направи полесни.Издржливи webbing и Здрав бод�

Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец 4 Точки на Идентификација.Поединечно серијали за сл

Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец 4 Точки на Идентификација.Поединечно серијали за сл

Боја Кодирани за Лесна Идентификација.Поединечно серијали за следливост.Twin Tag РТС Излишни Тагирање Сис

Двоен ѕид маска за поголема прашка живот.Најниска тежина прашка по капацитет рејтинг.Нема сила загуби о

Двоен ѕид маска за поголема прашка живот.Најниска тежина прашка по капацитет рејтинг.Нема сила загуби о

Двоен ѕид маска за поголема прашка живот.Најниска тежина прашка по капацитет рејтинг.Нема сила загуби о

Двоен ѕид маска за поголема прашка живот.Најниска тежина прашка по капацитет рејтинг.Нема сила загуби о

Двоен‑око прашка, засилен со платно, добра отпорност на триење и го продолжува работниот век на прашка..

Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец 4 Точки на Идентификација.Поединечно серијали за сл

ИДЕАЛЕН ЗА БИЛО која ТОРТА РЕЦЕПТ Дизајниран за cheesecakes, овие тави се идеални за наопаку колачи, tiramisu, сла

Боја Кодирани за Лесна Идентификација.Поединечно серијали за следливост.Twin Tag РТС Излишни Тагирање Сис

Боја Кодирани за Лесна Идентификација.Поединечно серијали за следливост.Twin Tag РТС Излишни Тагирање Сис

Двоен ѕид маска за поголема прашка живот.Најниска тежина прашка по капацитет рејтинг.Нема сила загуби о

Нов Бран Местење Зелена Бескрајни Круг Slings Verical 5,300 Ѓердан 4,200 Вертикална Кошница 10,600 Verical 5,300 Ѓердан 4,200 В

Scroll