Обновено
Cnf на исланд маска лист поставите комбо 10pcs...

Cnf на исланд маска лист поставите комбо 10pcs...

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 238.80

1) се Применуваат тонер за да кожата после чистење. 2) Отстранување на маската од торбичка и се применуваат на лицето, ставање на маска за да се вклопи во око и усна област. 3) Отстрани ги маскираат по 10~20minutes и нежно масажа останатите решение во кожата со раце.К-Убавина на Лицето Маски со Исланд Глацијални Вода.Еко-пријателски материјал потекнува од природата, Чиста Печат-Тоа е 100% природата ориентирана ткаенина екстракти од природно дрво целулоза, и неспокојот текстура од свила.Тоа е повеќе абсорбента од памук и има 0.2 мм дебелина со добра адхезија и јасно транспарентност.Содржи овошен екстракт-Маски, кои обезбедуваат здравствена и јасност на кожата преку вклучување на концентрирани овошни екстракти од природна енергија.Автентични корејски лицето маски, кога се користи редовно, можат да помогнат поцврста, поздрав, повеќе балансирано кожата блескава доверба.Навлажнувачки хидратација - Исполнет со природни ботанички состојки.Премиерот лицето маска за квалитет - paraben слободни и не се тестирани на животни.Како да го користите : 1) се Применуваат тонер за да кожата после чистење. 2) Отстранување на лист од торбичка и се однесуваат на вашето лице.Усогласување на дупки на мак правилно со твоите очи и усни област. 3) Отстранување на маската по 10-20minutes и нежно масажа останатите суштината во кожата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

еластична earband затворање.Големина : S и М големина се погодни за мажи, жени и деца.На прилагодливи носот к�

Ублажување на стресот, подобрување на несоница, мигрена, и да ви обезбеди со добра спиење средина.На тра�

Purifying 3во1 Detox Кал Маска со активниот јаглен маска + мека exfoliating Нежно Konjac Сунѓер.Помага да се извлече нечи�

Кожата Навлажнувачки : Ефикасно придавам влогови и хидрат око кожата, го надополнува влага на кожата, по

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Изработени Од 100% Алуминиум Метал, Убава Мазна, Сјајна Завршница.Големина Сите Регистарски Таблички Се �

Големина : Око маска големина : 19.5 x 9.5 cm / 7.7 инчен x 3.7 инчен; јаже должина беа 25,5 cm / 10 инчен, погоден за гл�

92% памук / 8% spandex.Увезени.g Diapers g Pants се обновливи пелена маски изработени од дише материјали толку бебиња �

"Ми се допаѓа мојата коса маски за да се лизга, па јас може лесно да ги дистрибуира низ целата коса.Оваа м�

Димензии (во инчи) : 7.25 L x 4.7 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја �

БОГАТИ СОСТОЈКИ : Злато, Папаја Ензим, и Витамин Ц сите комбинираат за да се создаде совршена око маска з�

НЕКА ЖИВОТНИТЕ НАДВОР да Имаат некоја забава со оваа радосна лицето маска додека да го негуваат вашата

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Уво Јамка затворање.Машина За Миење.Дише кул удобност, со Xtemp за влага wicking.�

На Superfood за Блескав Кожата – фузија на корејски Хијалуронска Киселина, главен во кореја козметички прои

Големина : Око маска големина : 19.5 x 9.5 cm / 7.7 инчен x 3.7 инчен; јаже должина беа 25,5 cm / 10 инчен, погоден за гл�

Ја заштитиме, зачуваме и да се грижи за стареење на кожата со енергија на Calendula и Мудрец.Мудрец ароматера

100% Полиестер.Направен во САД.Без обложување Поставата.Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.Дарежлив н

Оваа великодушно мери Hhorse маска лизга лесно и исклучување на коњи главата за сигурна и удобно се вклопу�

Ова е E O M овластени дел.Одговара на различни Dyson модели.ОЕМ Дел Број 92352502 Ова е Bissell замена дел.Дел Број 9235

Тест Датуми (1 Група) : февруари 24, до 2015 17 Март 2015 година Горенаведените статистички податоци се од ориги

Ладна и топла спиење око маска.Разни стилови се достапни, одлична сенчење, удобен притисок, мека, мазна, �

Кожен Кореја колаген суштината полно лице лицето маска лист 26 комбо пакет 26 различни видови на лицето м�

Ставете листови од црна прочистувачките маска на лицето и да се види како пена и меурчиња започне завис�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Нејзините крем текстура апсорбира вишокот на себум ефикасно да се елиминира нечистотии.Напуштање на ко

Scroll