Обновено
Perixx Periboard-522 Жичен Trackball Механички Тастатура, Изгради-во 2.17 Инчен Trackball со Посочување и за Лизгање Функција, НИ на англиски Распоред

Perixx Periboard-522 Жичен Trackball Механички Тастатура, Изгради-во 2.17 Инчен Trackball со Посочување и за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 3597.60

Сјајни површината нуди непречено движење, совршен за брзо се движат и повеќе екрани за контрола на работата. 9 напредни функцијата на копчињата со мултимедија и тастатура заклучување на функцијата.Лесно да се отстранат и чистење на trackball со снимање тоа, од дното дупка на тастатурата.Системски побарувања : Windows 7, 8, 10; звучници USB конекција.Механички тастатура со вграден-во 2.17 Инчен (55мм) големи trackball и поместување скролувајте тркала; Лесно да ја прилагодите чувствителноста на trackball движење од страна на FN+F9. Механички тастатура со вграден-во 2.17 инчен (55мм) големи trackball и поместување скролувајте воланот На PERIBOARD-322 Trackball Тастатура е целосно опремена, здрав дизајн тастатура со 2.17-инчен (55 mm) вграден во trackball.Perixx е првиот пионер воведување на оваа trackball вграден механички тешки-должност тастатурата на индустријата.Структурата и изгледот се софистицирани и со цел правилно да се приспособат на голем trackball и поместување скролувајте тркала, одржување на квалитетот стабилен и сигурен.Корисниците со долгорочни зглобовите и болки во рамото поради повторувачки движења, PERIBOARD-322 е вашиот оди до решение за болка-ослободување и продуктивноста-подобрување!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Scroll