Обновено
S61820-2RS Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Топката Имајќи

S61820-2RS Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Топката Имајќи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1768.80

S61820-2 RS Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Печат Топката Bearing S61820-2 RS Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Печат Топката Лого, овие лежишта се изработени од Нерѓосувачки челик, и се полни со Храна-одделение Маснотии, што е помалку лесно се оксидира и emulsified.внатрешен дијаметар е 100mm, надворешниот дијаметар е 125mm и ширина е 13mm.Предмет : S61820-2 RS Храна Одделение Топката Bearing For сите Храна-Одделение потребни applications Type : Длабоко Ритам Топката Bearing Closures : Sealed Material : Нерѓосувачки Steel Lubrication : Храна Одделение Grease Dimensions : x 100mm 125mm x 13mm Inner Дијаметар : 100mm Outer Дијаметар : 125mm Width : 13mm Quantity : Еден Bearing Even од не 'рѓосувачки челик може да' рѓа, ' рѓосувачки челик треба соодветна заштита, спречување на влажен воздух од кои доаѓаат во контакт со лого, секогаш користете храна-одделение lubricant S61820-2 RS Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Топката Bearing S61820-2 RS ХРАНА.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тежина : околу 3,5 kg (Горниот) & 3kg (Пониска), Изменета Содржина : Нема.Поставување На Возило : Лево,Десно,Напр

Биполарно (BJT) Транзистори Низа 8 NPN Darlington 95 V 500m A 1 W Преку Дупка 18CERDIPProduct Спецификација : Категорија : Диск

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

РАЗНОВРСНА : се користи за природен или вештачки нокти.Исто така, може да се користи за други занаети.ГОЛ

Вашата цел ќе биде внимателно да се пакуваат и испраќаат брзо.Оваа нерѓосувачки е супериорен во однос н

Сосема нов!Не програмирање или спарување потребни за, само се инсталира ново алкални батерии, тогаш тоа

Пан Филипс Висока Ниска.СамоПрислушување Завртки.Глава димензии често се разликуваат од стандардните

Ако имате било какви прашања во врска со нашите Производи,ве Молиме Слободно Контактирајте со нас,ние ќ

Биланс на тековна 0?5.На quiescent тековни е за 12m A.7 V, поддршка ternary литиум, литиум железо фосфат, литиум titanate Bal

Широко Апликација Најдобри куки за јакни, грб, бањарки, бања крпи, пешкири, капи, шалови, копчиња, purses, су

3.5 mm позлатени машки џек, метежотбесплатно, еден исправен, еден Lоблик.Одговара за Чудовиште Победи од ст

ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : Суштински елементи за деца, кога децата се игра на отворено, на mitten клипови може да ги

Мултифункционален : Овој термометар ви обезбедува точни влажност и температура читања за вашата соба в

ПАКЕТ – 12 парчиња фарма на животните очила вклучуваат смешна патка, коза, срна, зајак, мачка, куче, свинс

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

★Кабел Должина : 100 FT ★ИНДУСТРИЈА КВАЛИТЕТ : 100% Сосема Нов Кабли Се Тестирани од СТРАНА Производство Со

Производ : нова генерација на црна полиран не се лизга технологија, користејќи тешкидолжност не ' рѓосув

Киселина и lignin слободни 12 од 12инчен 80 фунти текст ултра премиум акции.Жив архива на квалитетот на мастил

Разни Уметници.Поп / Рок 2002 20 Песни 1 Нема Начин За Излез 3 : 50 Динамит Момче 2 Протези 2 : 54 Фидел 3 Месечинат

Scroll