Обновено
Electropan Замена Ecovacs Додаток за Полнење за DEEBOT M80 M80 Про Роботски Правосмукалка Четка Филтер Четка Облека за Ecovacs Deebot DT85 DT83 DM81 DM85

Electropan Замена Ecovacs Додаток за Полнење за DEEBOT M80 M80 Про Роботски Правосмукалка Четка Филтер Четка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 527.76

3 различни matariel на четка да се справи со различни прашина и длабоко чистење на прашина во незгодни места, силно се собираат прашина без протекување.Замена на Додатокот за Полнење е компатибилен со Ecovacs Deebot M80 M80 про Ecovacs Deebot DT85 DT83 DM81 DM85 This Ecovacs m80 Замена на Делови комплет се вклопува DEEBOT M80 M80 Про DT85 DT83 DM81 DM85 само.Ве молиме забележа оваа е замена додатоци, а не Вистински.Издржливи Deebot Четка Облека/Ecovacs Deebot m80 Влошки може да полски и понесете кат да бидат светли и чисти како нови, нејзините ултра мека микрофибер материјал е со ефикасно чистење подлога дека нема да нула или тест на подот.Замена Ecovacs Deebot m80 додатоци.Тоа е 100% competible со Вистински.Deebot M80 про Hepa Филтер, својата сунѓерот има моќен ефект врз филтрирање particulate, како што се цигарите, полен, прашина и други честички кои достигнува и до 99.На Ecovacs бренд имиња се регистрирана трговска марка на соодветниот сопственик.Добар квалитет Ecovacs Deebot m80 про Четка/ Ecovac m80 Замена на Делови.За сите корисници : овие делови се вклопуваат го бројот на моделот на Вакуум наведени на нашиот производ наслов и опис само, ако го бројот на моделот на вашиот вакуум не е вклучена на нашиот производ наслов и опис, немојте да се направи купување.Deebot m80 Четка/Ecovacs Deebot m80 Главниот Четка, направен од Гума четка & најлон четка & Влакна четка.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

10 парче чешлање постави и tote за лесно носење и чување.Удобно се вклопуваат и tote е разноврсна за употреба

Долго се справи со облик е повеќе погодно.Може да се оди длабоко во дното на чашата да се исчисти.Тоа пен�

◆Спакувани во Домот, Накит Пошта,и да се Подготвени За Давање на Подарок.Одете на Вашите Нарачки да запо

*3pcs чистење Шише Четки сет.Различни големини, Повеќе намени Чаша четка со Богата влакната, помала четка �

Ја елиминира тврдоглав нечистотија и валкано од стариот инјекциска смеса.Ја враќа оригиналната боја на

Тие се вклопуваат удобно во својата рака и нема да се лизга надвор кога ракувате со влажни лизгава предм

МУЛТИЦЕЛ ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА : Дизајниран со тешки влакната да се направи за чистење плочки, инјекциска сме

тоа е многу лесно да се зафат 【Надградба Дизајн Куче Шепа за Миење】Двевоедно куче шепа почисто со меки

★Пакет вклучуваат 1 ПОСТАВУВА:13 цевка чистење со четки, вкупна должина : 8 ★Пластикаслободен мултифунк

Само Порака Триење дава вашата мачка нежна масажа.Ова е вашата мачка е омилен начин за чистење на вашат�

Вежба НЕ се вклучени.Можете да ја користите оваа вежба четка за полнење како сите целта cooktop почиста чет�

Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Спецификации : Главен материјал : ПП, најлон Бо�

пот scraper големина за 19x23cm, бои се испраќаат по случаен избор.Лесно пот стружење и вода отстранување.Тоа asl

Paxanpax Универзална фитинг Правосмукалка Прашина Четка.VarioФитинг 31mm37mm.Paxanpax кодот на производот : PFC947...

【Моќен Деконтаминација】тркалање дизајн, моќен нечистотија отстранување без остатоци, дури и од кикир�

Четки за чистење цевки, цевки и цилиндри.Пакетот Висина : 3.0"H Пакетот Должина : 24.0"Л Пакетот Ширина : 3.0"В "М

1 Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, од Најлон и ПП се справи со, тоа е издржлив...

Уникатен Назад Дизајн : Лесно се постигне во тесни простори, ефикасно помага да се чисти подрачја кои се

Количина : 1 Buc.Подобрување на платно фен работни перформанси со користење на оваа четка за чистење зароб

Пекарница рерна четка.Tampico влакна главен поставена во тврдо блок со рачка.Се користи за чистење пекарск�

Дизајниран за Bissell модели3750, 3760, 3760Т, 4220P, 4220, 6595, 6801, 6860, 89 Q9, 18 Z6 серија 14 Brushroll помага да ги собереш нечистот

дршката може да се одржи вашата хартија случајно,ви помогне да заштедите повеќе простор.тие ќе љубов ов�

тие се опише нашиот бренд.Издржливост.Црна влакната помогне да се скрие нечистотија.Докажано перформан

Добро опремени и ефективни.Содржи 6pcs коњ cleaning tool, на состанокот на повеќето барања на чистење коњи.Овие �

Направени со ABS материјал и мека најлон влакната, тие имаат силна чистење способност и не се лесно да пад

Scroll