Обновено
WBYHGY Електрични Канцеларија Хартија Шредер-Хартија Шредер, Авто Храна,Супер Cross-Cut, 5-6 Корисници, Стек-и-Делите

WBYHGY Електрични Канцеларија Хартија Шредер-Хартија Шредер, Авто Храна,Супер Cross-Cut, 5-6 Корисници, Стек-и-Делите

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 17490.96

Повеќе не ќе мора да се искине овие документи од страна на страна, ова е тешка должност шредер способни за работа преку купови на трудови пред потреба од одмор.Auto start и авто-обратна функција заштити од фрустрацијата на хартија метеж.прегревање и преоптоварување заштита технологија води одржливо користење и продолжување на шредер е живот. 20 L бин со видите-преку прозорец за да лесно се утврди кога бин е полна,Интегрирани кревање на рачка за лесно празнење.големина : 33xx19.5x46.5cm,рос-намалување на шредер до 6 листови,shreds кредитни картички, Цд-а, Двд-а, и staples,како и, 4 casters за погодност да се движат каде што сакаат.Осигура дека се уништени документи се безбедно да се уништени.Тоа исто така може да делите кредитни/дебитни картички во мали парчиња.Име на производ : Хартија Shredder Product боја : White Shredding капацитет : 6 (листови / време)Делите ефект : 3x16mm Rated напон : 110-240 (V)Номинална моќност : 190 (W)Хартија капацитет : 20 (L)Вкупно димензии : 33xx19.5x46.5cm Paper влезот ширина : 22cm Shred брзина : 2м / min Packing листа : 1 x Шредер.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Shreds 8 листови хартија по помине во 302 (5 / 32" x 2" Безбедност на Ниво на P3) крстнамалување на честички; shreds staples

На doffing машина може да се обезбеди најдобар компромис помеѓу цената и перформансите за вашиот дом и мала

Crosscut делите големина : претвора хартија во confettiкако парчиња мерење 5 / 32 од 17 / 32 инчи (4) до 31 mm); исполнува н

Се продаваат како 1 Секој.Нонстоп Џем Free TM индикатор свети црвено кога премногу хартијата е вметната; LED �

★【Трајни солидна машина за сечење】 : 6 парчиња (А4 големина 75 g / m2) сецкани крстнамалување на хартија шре

На патентиран систем за ладење целосно уништува 100 листови хартија.Оваа дробилката обезбедува најдобар

АВТОМАТСКО ЏЕМ ЦАРИНЕЊЕ – Smart, userfriendly Интелигентен Автоматски+ Џем Царинење автоматски се менува и реfeed

Капацитет : 13 L; Големина : 27 X19.5 X36cm; рендан хартија ефект : 4 X35 MM.Карактеристики : 4 нивоа на доверливост, ми�

На висока моќност гарантира дека овој мултифункционален хартија шредер може да трае и Ефикасно работењ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

5 парчиња (А4 големина 75 g / m2) сецкани крстнамалување на хартија шредер; притиснете на хартија во мали чес�

Погодни за семејства, мали канцеларии, печатење куќи, истражувачки институции и доверливи единици.Спре�

Crosscut хартија шредер со 8 листови капацитет на сечење (писмо, големина, 20lb), shreds хартија во мали парчиња ме�

HSM НА АМЕРИКА SECURIO B35c Хартија Шредер,Голема Канцеларија.Хартија Шредер, Shreds ЦдА, Кредитни Картички, Харти

На компактна големина го прави совршен за вашиот десктоп, workspace, или лична употреба (office use.За да се спреч�

##############################################################################################################################################################################################

Не се стави текстил, пластика, лента, тврд метал, итн.Производ големина : 360*260*538mm Material : еколошки пластика,

Вие дури и не треба да вклучете го, Едноставно чудак со вашата рака за да уништи било хартија во секунди.5

Со цел да се прошири на животот на машината, износот на рендан хартија треба да биде помал од максимални�

Капацитет : 8 листови на крстотнамалување на хартија (А4 големина 75gsm), солза во 5мм х 45mm парчиња.Напојувањ�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

【Голем капацитет wastebasket】Електрични шредер, лесно да се работи и за труд заштеда од прирачникот шредер;

6 лист компактен крстнамалување на шредер за безбедно депонирање на изводи, сметки за комунални услуги �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Пет лист компактен крстнамалување на шредер за безбедно депонирање на изводи, сметки за комунални услу�

Ова е разноврсна шредер дека може да делите хартија, 5 листови хартија може да биде скршен во време, на ре

Боја : Сребро сива боја 【Интимни дизајн】Оваа шредер користи 20 L отпадна хартија капацитет, со што се нам

Удобен Кеси се задржи на работа области чисти.Вклучува лесензакористење Фармацевт кутија со екстрадол�

Scroll