Обновено
Linon Фин Бамбус Бања Столче, Браун

Linon Фин Бамбус Бања Столче, Браун

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1392.00

Пространа седиштето Седиште димензии : 18.5"W x 10"Г. Splayed нозе обезбедува трајност за секојдневна употреба.Долната Полица Димензии : 14.13"W x 6.88"D x 7"H. Седиште висина од околу 18 инчи висок.Направени од цврст бамбус дрво - тежина капа на 275 lbs.Отворете дното полица, совршен за чување на помали потреби.Едноставно, хармоничен дизајн може да се користи во секоја соба на својот дом.Пространа криви седиште врвот.Направена од цврст бамбус.Издржливи и хармоничен дизајн.Вграден-во чување на полица обезбедува отворен display/простор за складирање.Совршен за да се смести во вашиот бањи, перална соби, спални, и повеќе.Состави : 18.5"W x 10"D x 18"Х. Перница : 18.5"W x 10"Г. Складирање Полица : 14.13"W x 6.88"D x 7"H. Под : 14.13"W x 6.88"D x 7.5"Х Тежина Ограничување : 275 lbs.Додадете лесен стил и функцијата на вашиот бања со Фин Бамбус Столица.Изметот карактеристики пространа криви врвот и малку splayed нозе.Мала полица е совршен за задржување на постелнина или други потреби.Направена од цврст бамбус, на столица е и цврсти и издржливи.Бамбус е популарна Еко.пријателски видови на дрво, поради неговото брзо-растечка стапка и други карактеристики што има да понуди.Тоа е многу силен и издржлив вид на дрво кое е изненадувачки со оглед на нејзината нежна и нежна природа.Нејзините всушност меѓу најтешко шумата, а во прилог на тоа, тоа е, исто така отпорен на влага, што го прави ова столче за еден од најдобрите во својата класа.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

Бејзбол Картичка.Како Нови.Висок Квалитет.Бесплатен Превозот.На бејзбол карта е тип на тргување картич�

Пластични Растенијата.Материјал : Пластични Растенијата Главна Боја : Зелена.Вкупната Големина (Макс.) :

ГОЛЕМИНА : 9 од 3 инчи и 0.12 инчи дебела.Долготраен акрилик материјал е лесен, но не е мало.ТРИДИМЕНЗИОНАЛН�

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf / cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : 750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~6

90% Polyamide, 10% Spandex.Еластична затворање.Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат Линија или Сува.Стил : Секси за

Длабоко чистење, ефикасно да се отстрани вишокот на cutin, нечистотија и козметика остатоци во порите.Наза

ღ Стабилност и удобност : директорот стол донесува стабилна и издржливи рамка, која може да го поддржи д

50% Памук, 50% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Печатени во

Овој далечински управувач складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа, таписерии и издржли

Школка материјал е тешко пластика.Транспарентен црн материјал, издржлив, dustproof, и shockproof.Секоја лента има

Тонот на вашите нозе и задник зголемување дефиниција со носење на нашиот прилагодливи глуждот тегови р

ღ Идеална работа асистент : директорот стол е идеална работа асистент за beauticians и режисери, актери или п�

Работен Напон : DC 10 V50 V 3).Општа намена бранеа DC мотор брзина регулатива 2.Тоа може да се користи за општа н�

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

ДИМЕНЗИИ И БОЈА Овој стандард индустриска лента е 1" (24 MM) во ширина и 30 ft во должина.Етикета произведувач

5* Диск Големина : 3 / 8инчен* Вкупна Должина : 48mm / 1.* Широко се користи во DIY ракана одлуки, автомобилската �

за Занаетчии : 919167784 Воздушниот Компресор, 91916770 Компресор, 919152160 Воздушниот Компресор, 919167710 Воздушниот К

Плоштад (shape) Бројот на Парчиња : 1 Седишта во висина на : 1 Димензии (Вкупно) : 19.25 Инчи (H) x 19 Инчи (W) x 19 Инчи (D)

Креветчето Душек Подлога Совршено да се Вклопи : Мерки 28 x 52 x 5 инчи, се вклопува удобно врз било кој станд

СТУДЕНТОТ АНГЛИСКИ јазик за УЧЕЊЕ ПРИДРУЖНИК : CD играат различни учење Цда.Bluetooth), repeat (повтори функција,

памук смеса.Рака Мие Само.Карактеристики : Божиќ облека и прибор, од дрво / елени главата, писмо печатени,

Спецификација на производот : име на Производ : облека закачалка, облека rail Product материјал : metal Product боја :

200 W аквариум грејач е погодна за 40 до 60 литри аквариуми.Должина 13" 120 V кабелот за напојување.Двојно топли�

одговара за L3832 XRA L3832 XRW L3872 VRV L3872 VVV L3872 VYV L3872 XVB L3872 XYB L3882 VRV L3882 XRA L3882 XRW L3882 XVA L3882 XVW L6892 VRV L6892 VYV L8610 PV L8610 RV ME3842 VRV

Scroll