Обновено
UXELY Листови Следење на Хартија, Бело, Проѕирни Следење на Хартија Скицирање Уметност Следење на Хартија за Скицирање Печатење Следење Стрип Цртеж Анимација (Големи

UXELY Листови Следење на Хартија, Бело, Проѕирни Следење на Хартија Скицирање Уметност Следење на Хартија за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 391.20

Материјал : растителни влакна Добра транспарентност и добро хартија цврстина.Се применуваат за било кој бренд на мастило, никогаш не се спуштени со мастило.Тоа се користи за децата copybooks и сликарство мислења.Тоа исто така може да се користи како студент предлог пресметка на хартија.Жилавост е доволно, и пенкало за пишување не е лесно да се скрши.Тоа е суштински хартија за calligraphy пракса.Пакет се Вклучени : 100 Pcs/кеса * Следење на Хартија.Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.1. Добра транспарентност и добро хартија цврстина.2. Се применуваат за било кој бренд на мастило, никогаш не се спуштени со мастило.3. Тоа се користи за децата copybooks и сликарство мислења.Тоа исто така може да се користи како студент предлог пресметка на хартија.4. Жилавост е доволно, и пенкало за пишување не е лесно да се скрши.Тоа е суштински хартија за calligraphy пракса.Карактеристики : Материјал : растенијата fiber Color : транспарентна white Size(прибл.) : 27 * 19cm (малку помали од A4)Пакет се Вклучени : 100 Pcs/кеса * Следење Paper Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2cm разлики поради прирачник за мерење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Директна замена.Лесна инсталација нема посебни алатки потребни за да ги инсталирате оваа издувните за�

Брзо Прилагодување И Меморија Задржување На Вилицата Отворање.Тенок Вилици Облик За Ореви И Цевки.Тоа Е

Направен од челик,цврсти и издржливи.Прецизни димензии,лесно да се инсталира.Тип : Батеријата Складирањ

Брзо скенирање на книгата без демонтажа и монтажа.Нема потреба да се носат прст манжетни за автоматски �

Овој сет содржи 8 закачалки во сите 7 silken ткаенинаопфатени поместена закачалки 3 се offбела, 1 розова, 1 кафе

Шефовите Форми : КУРШУМ; Глава Дијаметар(Максимум) : 8.6 mm (5 / 16 инчен); Глава Дијаметар(Min) : 4mm (5 / 32 инчен).Гла�

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Цинк легура.Производ Големина : дијаметар е за 1.57 инчен, должината на елен�

Брановидни Mailer Кутии : да ги Користите овие бели картонски кутии со виткање капаци да брод книги, фотогр�

Идеален избор за автоматско индустриска опрема за контрола и електрична енергија за следење.Користење

Шефовите Форми : КУРШУМ; Глава Дијаметар(Максимум) : 8.6 mm (5 / 16 инчен); Глава Дијаметар(Min) : 3мм (1 / 8 инчи).Глав

20 Парчиња Метал Антички Бронзена Боја Накит Правење На Резерви Шарм Beading Изработката На Големо 42795 Љубов

Направени од издржлив никел позлатен материјал.Кошница се вклопува во една чаша во време, во триаголен �

70% Памук, 30% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Француски тери потење за години.Редов

Обезбедува изолација за агресивни риби, повредени, риба, мали риби, ракчиња, море clownfish, итн.Новороденче �

1.Живописни Слика Совршен Бои Највисок Квалитет На Слики на располагање; 2.Три различни големини се дост

Салфетка Прстени, Сет од 6 (Пакување од 6).Направена од квалитетот на никел позлатен материјал.Рачно изра�

1950Тите Линколн Пченица Отсто Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продад

ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА : 11" x 3.5" х .5" (висина x широчина x длабочина).ЕКРАНОТ ДИМЕНЗИИ : Има 14 до 20 инчи висок плоч�

【ГОЛЕМИНА】 1 / 4 инчи диск, 7 / 32 инчен 6точка штекер 【МАТЕРИЈАЛ】 Хром vanadium челична конструкција за сила и

Со голема помош на багер, гигант депонија камион и фантастична пред loader, оваа колекција се карактеризир�

Тековнатауреди со покажувач на прекинувачот е за безбеден, удобен, следење или за откривање на струја н�

Директна замена.Лесна инсталација нема посебни алатки потребни за да ги инсталирате оваа издувните за�

【IP68 ВОДООТПОРЕН】 : Заврши нуркање до 6.6 ft длабоко за 1 часа, совршен за подводни активности, како што се п

Поништуваат.Го прави голем водителка или housewarming подарок ВНИМАТЕЛНО рачно изработени.Салфетка Прстени �

1949S Линколн Пченица Отсто Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продаден и

[Дизајни] Круг се Изедначи на Врвот со Мали Барел Главата за Брзо Сечење, Обликување, Намалување на Должи

1952 Линколн Пченица Отсто Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продаден и

Нашите 3 D faux mink трепките се рачно изработени од најдобар квалитет синтетички влакна, што е исклучително

【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】Тоа е направен од висок квалитет на АБС материјал, со силна издржливост

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Scroll