Обновено
Helly-Хансен Унисекс-Возрасни Visby Модерна Ранец со Иновативни Џеб Дизајн

Helly-Хансен Унисекс-Возрасни Visby Модерна Ранец со Иновативни Џеб Дизајн

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2640.00

Ние продолжат да ги поддржуваат Капетан Хансен е наследство низ долга листа на first-to-пазар иновации развиени преку увид од оние кои работат и пресоздавањето на светот harshest средини.Helly Хансен опрема се носи и доверени од страна на професионалци за океани, планините и worksites.Главната преграда со spindrift јака затворање & поместена компјутер ракав.Hypalon акцент панел & врвот капак џеб со клучните клип.Облик на ЈП одбор задниот панел & мулти ниво на пена задниот панел со мрежа шалче за удобност & вентилација.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. 100% Најлон.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Helly Хансен опрема се носи и доверени од страна на професионалци за океани, планините и веб-сајтови.Како водечки Скандинавските работа носат бренд, ќе се види ни на работа-сајтови каде перформанси, заштита и безбедност значат најмногу.Како #1 на облека бренд За ски професионалци, ќе најдете HH во повеќе од 200 ски одморалиште И ги водат операции ширум светот, и носени од страна на повеќе од 55, 000 ски професионалци.Најлон обвивка.Ние продолжат да ги поддржуваат Капетан Хансен наследство низ долга листа на first-to-пазар иновации развиени преку увид од оние кои работат и пресоздавањето на светот harshest средини.Патент затворање. 630 D најлон Cordura градите со DWR & СТП поддршка.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

за Занаетчии : 919167784 Воздушниот Компресор, 91916770 Компресор, 919152160 Воздушниот Компресор, 919167710 Воздушниот К

ღ Стабилност и удобност : директорот стол донесува стабилна и издржливи рамка, која може да го поддржи д

ДИМЕНЗИИ И БОЈА Овој стандард индустриска лента е 1" (24 MM) во ширина и 30 ft во должина.Етикета произведувач

Наменета за сите денот удобност со издржливи сепак флексибилен и супер лесни рамка.Сепак традиционални

Пластични Растенијата.Материјал : Пластични Растенијата Главна Боја : Зелена.Вкупната Големина (Макс.) :

Тоа е ефикасен дури и во екстремни средини.Одлична сигурност : Ефикасно да ги заштитат рацете и лактите �

Тоа го направи на ДОМАШНИ миленици и со користење на мелење процес за да се обезбеди внатре и надвор од р

Обвивка : 100% Полиестер Морнарица Школка : 63% Памук 37% Полиестер Јаглен Хедер Школка : 51% Памук 49% Полиесте�

СТУДЕНТОТ АНГЛИСКИ јазик за УЧЕЊЕ ПРИДРУЖНИК : CD играат различни учење Цда.Bluetooth), repeat (повтори функција,

Креветчето Душек Подлога Совршено да се Вклопи : Мерки 28 x 52 x 5 инчи, се вклопува удобно врз било кој станд

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Работен Напон : DC 10 V50 V 3).Општа намена бранеа DC мотор брзина регулатива 2.Тоа може да се користи за општа н�

Категорија : Фанови, Термичка Управување, Термо Течност За Ладење, Греење).Mfr : Напредно Термички Решени

5* Диск Големина : 3 / 8инчен* Вкупна Должина : 48mm / 1.* Широко се користи во DIY ракана одлуки, автомобилската �

Оваа графичка картичка е мирна и тивка, обезбедување на подобра средина за игри на среќа и мултимедија.К

Овој далечински управувач складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа, таписерии и издржли

ML1812 SLA е 12 V 18 AH Запечатени оловни (SLA) батерија одржување слободни батеријата, Пакување од 2 УЛ Уверение.Д�

На руно ткаенина е удобно, стерео по мера се намали одговара.ткаенина windproof нечистотија со валкани чисте

Scroll