Обновено
Под Оклоп Метежот Спортски Ранец

Под Оклоп Метежот Спортски Ранец

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1080.00

Увезени.Синтетички мембрани.Патент closure.UA Бура технологија обезбедува елемент-борат, високо водоотпорен & дамка-отпорни заврши.Димензии Кога Целост : 12.6"W x 7.4'H x 18.5"Л. Јачина : 26 L.Поместена задниот панел & ергономски ремени за удобно носење.Мека-наредени лаптоп ракав—држи до 15" Mac Book Pro или слично големина на лаптоп со организација панел.Пред ракави со bungee се прилагоди се повлече на кабелот за лесно stashing јакна, пар на чевли, или топката.Големи, zippered пред скапоцености џеб.Водоотпорен UA Бура технологија води вашите работи се исуши. 2 страна шише за вода џебови.Јачина на звук : 26 L.Поместена задниот панел & облик ремени направи поудобно да се носат.Мека-наредени лаптоп ракави со организација panel—држи до 15" Mac Book Pro или слично големина на лаптоп.Пред ракави со bungee се прилагоди на затворање за лесно stashing јакна, пар на чевли или топката.Големи, zippered пред скапоцености џеб.Издржливи, абразија-отпорни обложени bottom.UA Бура технологија обезбедува елемент-борат, високо водоотпорен & дамка-отпорни заврши.Поместена задниот панел & ергономски ремени за удобно носење.Мека-наредени лаптоп ракав—држи до 15" Mac Book Pro® или слично големина на лаптоп со организација панел.Пред ракави со bungee се прилагоди се повлече на кабелот за лесно stashing јакна, пар на чевли, или топката.Големи, zippered пред скапоцености џеб.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Очила за сонце Quickstow Систем Quickstow систем на рамо се подигнат за безбедна, нула бесплатно начин да ги зачу

Лајт најсветлите, минималистички назад систем на располагање од Deuter, на лајт backsystem обезбедува носат уд�

На слушалка дупка во предниот џеб ви овозможува да уживате во музика лесно.Флексибилни рамо, рака се дви

9 2020,компатибилен со i Pad 10.Мултифункционален простор за багаж, accessary оддел со функционална џебови за да с�

100% Најлон.Увезени.Тока затворање.Три надворешни buckled џебови со drawstring ракави.Хидратација системи компат�

Ergo форма рамо ремени за Оптимална слобода на движење.Поместена хип крила со еден zip pocket.Zip џеб во капакот.

630 D Висока Густина Најлон (База) 200 D Полиестер (ги Разделуваат).Увезени.Обичај се Вклопуваат Суспензија �

100% Најлон.Увезени.Тока затворање.Три надворешни buckled џебови со drawstring ракави.Хидратација системи компат�

2 2019 2020,компатибилен со i Pad Про 11 2018 2020,компатибилен со i Pad Про 10.Флексибилни satchel рамо, рака се движеа од 18

♦ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Ова градите торба е направен од солзаотпорни полиестер, кој е издржлив и има добри

Дише Пена Назад минимизира потење.Лесен.Се водат странични џебови обезбеди дополнителен простор за скл

Deuter Aircontact Систем.Капак џеб, внатрешните вредности џеб, zippered хип појас џеб.Хидратација систем компатибил

Совршено одговара на вашето тело.2 2019 2020,компатибилен со i Pad Про 11 2018 2020,компатибилен со i Pad Про 10.На слуша

Две прилагодливи ремени на едната страна од кесата за да приложите вашиот стап, прачка цевка или нето; А

Зошто да Изберете MOSISO Прашка Градите Торба? 1 година гаранција за секој прашка торба.Средниот непатент е

Отворање на тока, таму е исто така отворен џеб.Ако имате било какви прашања, Можете да не контактирате по

Scroll