Обновено
Нерѓосувачки Челик Домашно Милениче Мачка Сад, Мачка Храната Сад, Мачка Хранење Сад, Мачка Вода Сад Pack 2

Нерѓосувачки Челик Домашно Милениче Мачка Сад, Мачка Храната Сад, Мачка Хранење Сад, Мачка Вода Сад Pack 2

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76

пакет се вклучени : 3 X мачка Чаши(црна еден,бела еден ).Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик. 【15° НАВАЛИТЕ ДИЗАЈН 】15°поместување платформа за намалување на стресот на мачки вратот,артритис или назад. : Генијален дизајн за заштита на домашни миленици цервикален ' рбет, да се намали стресот на мачки вратот.Најдобар хранење на телото за различни мачки.Против пролизгување : Анти-лизга база дизајн на оваа храна за миленичиња сад ги штити подови од гребење и го спречува вашите миленици лизгање.Лесен за чистење : нерѓосувачки челик садот се отстранува и лесно да ги однесе надвор да се мијат и се чува чист.Мачката фидер чинии се погодни за мачиња, puppies и голем број на домашни миленици.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Храна одделение, на плови сад е направен од човечка храна квалитетен материјал, кој ќе се обезбеди безбе

Foodies ПропаднаОтпорни Емајлирани Нерѓосувачки Челик Куче Сад од Хармонија.Морнарица "Foodies" порака печате

5 cm длабоко во устата дизајн, ефикасно спречување на храна од преполнети.Тоа е погоден за повеќето мачки

♠Имаат ист дрвени стојат, силна стабилност, не е лесно да се падне во текот ♠Имаат ист убави линии, фина

Овална Нерѓосувачки Челик Мачка Сад од Хармонија.Карактеристики на класични и лесензачистење нерѓосув

На Beeztees Мачка Коцка Игра е отворен кабината каде што вашата мачка навистина може да уживате во игра.Овој

ЕДЕН САД во СОБАТА : Убав облик, мачка уво дизајн, Погоден за кучиња, мачки, puppies и мачиња, идеална за сува �

Копот грб е 2011 есен и зима колекција за поголеми кучиња.Едноставно excavate дупка, инсталирајте слив, пополн

Висококвалитетни материјали : висок квалитет на еколошки нерѓосувачки челик, нетоксични мирис и гризе.�

Тоа може да биде за пијалок или јадење.Вашите мачки ќе го сакам 15°C коса дизајн може да се заштити мачка Ц

52унца Капацитет.Во Тешка Категорија Големи Crock Јадење.Идеално Големина за Големи Кучиња.Направени Од са

Керамички куче храната сад и официјално е лиценцирана од страна Сега Куќа за домашни Миленици од страна

Во сила : Висока надворешниот усна (edge) ги чува сите хаос содржани на кученце placemat и далеку од вашиот подо

Зголемување на Интересите на Јадење Кога кучињата се во потрага за храна во лавиринт, тие ќе се стимули�

Производителот гаранција може да не се применува.Не водење на рачка за лесно.Купот е машина за миење сад

Scroll